Youtube – rozrywka czy nauka?

Youtube

YouTube to obecnie jeden z największych portali społecznościowych. Bez wątpienia jednak to największe źródło treści w formie video w Internecie. Oprócz rozrywki – muzyki, gagów czy skeczów możemy z niego dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Możemy rozwijać swoje pasje czy zainteresowania.

Doskonale potwierdzają to badania przeprowadzone w październiku 2019 przez Kantar. Aż 73% badanych zadeklarowało, że poszukuje filmów popularyzujących wiedzę. 69% z nich dodało, że to właśnie YouTube jest platformą pierwszego wyboru podczas poszukiwania tego typu treści. Trudno wyrokować, by coś w tej materii miało się zmienić, ponieważ materiały te okazują się bardzo pomocne, a jak już wspomnieliśmy, Youtube to obecnie największy zbiór materiałów video w sieci.

A Wy czego najczęściej szukacie w Youtube? Może macie swój ciekawy kanał? Pochwalcie się w komentarzach 🙂

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dżony Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dżony
Gość
Dżony

Byłem sceptyczny co do zbyt długiego spędzania czasu przez mojego syna przy Tablecie i “Jutubie”. Okazało się jednak, że dzięki niemu syn złapał pasję jaką są samoloty. Nadal uważam, że trzeba miec umiar ale jestem zadowolony, że młody czegoś się uczy a nie gra np. w gry polegające na likwidowaniu innych.