Witamy w naszej agencji!

  • by
Agencja Reklamowa Warszawa

To na pewno nie przypadek, że do nas trafiłeś. Jesteśmy agencją reklamową, która łączy funkcje tradycyjnej firmy zajmującą się reklama zewnętrzną z agencją interaktywną, która wypromuje Twoją firmę w internecie. Sprawdźcie co możemy dla Was zrobić.

Jeśli chodzi o reklamę zewnętrzną, realizujemy zadania z szerokiego zakresu usług:

  1. Reklama wielkoformatowa – często spotykane billboardy na ścianach wielkich budynków. Za reklamę wielkoformatową uznaje się materiał o wielkości co najmniej 100 metrów kwadratowych.
  2. Reklama w postaci wizytówek, banerów, plakatów czy ulotek.
  3. Reklama na środkach transportu – okleimy każdy samochód, który będzie wizytówką Twojej firmy.
  4. Gadżety reklamowe – za pośrednictwem naszej firmy zamówicie Państwo także gadżety reklamowe np. kubki, smycze, koszulki etc.

REKLAMA W INTERNECIE

Nasza firma ma swoją siedzibę w Warszawie, jednak skupia pod swoją egidę specjalistów z terenu całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmują się szeroko pojętym marketingiem internetowym tj. tworzeniem nowoczesnych i dostosowanych do panujących standardów stron internetowych oraz ich pozycjonowaniem, realizacją usług reklamowych tj. reklamą w AdWords, reklamą w mediach społecznościowych czy wyświetlaniem wizytówki firmy w Google Maps.

Dzięki doświadczonemu zespołowi realizujemy usługi o najwyższym standardzie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wyceny Państwa zlecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *