REKLAMA ZEWNĘTRZNA WARSZAWA

CO TO JEST REKLAMA ZEWNĘTRZNA?

Zgodnie z definicją reklama zewnętrzna to reklama umieszczana poza miejscem zamieszkania konsumenta. Jej zadaniem jest dotarcie do konsumentów, kiedy są oni poza swoim miejscem zamieszkamia,

Reklama zewnętrzna jest prezentowana na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach reklamy: tablicach reklamowych, billboardach, citylightach, słupach ogłoszeniowych, nośnikach zamocowanych na wiatach przystankowych czy kioskach, tablicach elektronicznych, telebimach itp.

ZOBACZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

FORMY REKLAMOWE

BILLBOARDY

Billboardy to tablice reklamowe, najczęściej podświetlone umieszczane na ścianach budynków lub specjalnie instalowanych słupach przy głównych trasach przejazdowych.

PLAKATY, ULOTKI

W niektórych przypadkach nie ma lepszej reklamy niż powieszenie plakatów w ruchliwych miejscach lub wręczenie przechodniom ulotki informującym o konkretnym wydarzeniu czy firmie realizującej poszczególne usługi.

CAR WRAPPING

Oklejanie samochodów to usług,a której potrzebuje prawie każda firma posiadająca swoją flotę samochodów. Oklejanie przyda się także dla jednoosobowych działalności, które jeżdżąc po mieście reklamuje usługi swojej działalności.

GADŻETY REKLAMOWE

Czy potrafisz sobie wyobrazić różnicę we wrażeniu Klienta, który ze spotkania w naszej firmie wychodzi ze stylowym kubkiem z logo, a Klienta, który nie otrzyma na pożegnanie żadnego nawet drobiazgu? No właśnie.

Jeśli prowadzisz firmę zajmującą się podobnymi usługami zadzwoń i nawiąż z nami współpracę!

CHCESZ WYRÓŻNIĆ SIĘ W INTERNECIE?

ROZPOCZNIJMY WSPÓŁPRACĘ