STRONY INTERNETOWE Żyrardów

Projektowanie stron internetowych jest bardzo rozległym tematem. Możemy wspomnieć tutaj zarówno o prostych firmowych wizytówkach, portalach informacyjnych jak i sklepach online. Niezależnie jednak od poziomu złożoności i skomplikowania projektu, nasza firma podejmuje się wszelkich zadań z zakresu realizacji stron www, nawet bardzo dużych projektów.

Coraz większa ilość biznesów przenoszonych jest do Internetu, stąd popyt na usługi IT jest coraz większy. Zrobiona przez naszą firmę strona internetowa będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować, a więc przyciągać nowych Klientów do Państwa firmy.

Strony WWW Żyrardów

Twoja obecna strona www jest przestarzała i źle a może wcale nie wyświetla się na smatfonach? A może dopiero co zacząłeś rozkręcać swój biznes i myślisz jak wyjść ze swoją ofertą do Internetu? W obu przypadkach znamy na to świetne rozwiązanie! Mamy wykwalifikowany, doświadczonych profesjonalistów zespół, który już od lat realizuje usługi projektowania i tworzenia stron internetowych dla Klientów z Żyrardowa i całego województwa mazowieckiego. Patrząc na nasze bogate portfolio można wywnioskować, że nasze usługi są bardzo wysokiej jakości. Oto jakie usługi możemy dla Państwa zrealizować:

Tworzenie stron Żyrardów

Każda działalność, która chce zaistnieć w Internecie musi posiadać odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową, którą zapewnimy. Responsywność, czytelność i minimalistyczny design potrafi zatrzymać uwagę każdego Klienta. Samo to jednak nie wystarczy, bo teksty na stronie www muszą być odpowiednio zoptymalizowane. Najprostsza firmowa wizytówka, aby przyniosła poszukiwany efekt musi posiadać wszystkie niezbędne informacje na temat realizowanych usług lub sprzedawanych towarów, dobrze opisaną działalność firmy i oczywiście kontakt, dzięki któremu potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Ponadto dobrze, by na stronie był prowadzony blog. To wszystko związane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwolą z łatwością trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Pamiętajmy, ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

Sklepy online Żyrardów

Najlepiej będzie samemu sobie odpowiedzieć na to pytanie. Jak często w ciągu ostatniego roku realizowali Państwo zakupy online? Często? No właśnie. Już niemal każdy szanujący się biznes przenosi swoje usługi do Internetu aby zwiększyć swoje dotychczasowe zarobki. Dotyczy to także sklepów, które wykorzystując coraz to bardziej rozbudowane narzędzia e-commerce, rozszerza swoją działalność proponując swoje produkty nie tylko i wyłącznie odbiorcom mieszkającym w okolicy, ale tak naprawdę konsumentom z terenu całego kraju. Sklepy internetowe Żyrardów to świetna opcja zarówno dla dużych firm, już posiadających odpowiednią renomę i stałych Klientów, ale także dla małych firm, którzy chcą wyjść ze swoją ofertą do szerszego społeczeństwa.

Projektowanie stron internetowych Żyrardów

Nasza firma od lat zadowala Klientów przygotowując dla nich oryginalne i jakich mało stron internetowych będących wizytówką ich firmy w Internecie. Co ważne, oprócz opisywanych już prostych wizytówek i sklepów online, realizujemy także zlecenia dotyczące for dyskusyjnych, portali informacyjnych czy portali ogłoszeniowych. Przypomnijmy, że wycena każdego ze zleceń jest zupełnie darmowa. Może warto się zainteresować? Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe Żyrardów – zamówienie

Kontakt jest pierwszym etapem nawiązania miejmy nadzieję owocnej współpracy. Zależnie od rodzaju zlecenia i potrzeb Klienta, albo nawiązujemy współpracę online, za pośrednictwem rozmów telefonicznych i maili, a jeśli istnieje taka potrzeba albo chęć ze strony Klienta możemy umówić się na spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów współpracy. Rozumiem, że mimo iż realizujemy większość zleceń online, są firmy, które potrzebują się spotkać bezpośrednio. Dla wszystkich tych ustalamy dogodne miejsce i termin i omawiamy sprawy przy filiżance dobrej kawy.

Poznanie oczekiwań to jeden z najważniejszych punktów procesu tworzenia strony internetowej. W tym momencie mówicie nam o swoich oczekiwaniach i wizjach na stronę internetową. Sami każdą z nich musimy dokładnie przeanalizować i czasami zmodyfikować, znając rynek i rozwiązania które się sprawdzają. Najważniejsze, by dojść do porozumienia, który doprowadzi do zawiązania współpracy. Jesteśmy otwarci, tak więc zazwyczaj dochodzimy do porozumienia pozwalającego na rozpoczęcie prac.

Wstępna propozycja bardzo często pierwsza propozycja cenowa pada już przy pierwszym spotkaniu. Jeśli Klient jest zdecydowany i konkretny, wie czego chce i potrafi odpowiedzieć nawet na bardziej szczegółowe pytania, pozna cenę już na początku i prawdopodobnie cena już taka zostanie. Gorzej, jeśli do doprecyzowania pozostanie wiele szczegółowych elementów. Wtedy moment wyceny może trwać nawet tygodnie. Uczulamy Klientów, że jeśli nie są pewni czego potrzebują, mogą w pełni zaufać nam. Podanie branży i kilku funkcjonalności, dzięki doświadczeniu i niezawodności naszej kadry pozwala na dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania dla konkretnej firmy.

Dostarczenie materiałów to bardzo ważna kwestia jak nie najważniejsza, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Nasza firma specjalizuje się także w opiece technicznej, copywritingu czyli przygotowywaniu tekstów na strony internetowe i pisania artykułów, a także pozycjonowaniu sądzimy, że warto zapoznać się z tym pojęciem. Tym samym możemy podjąć się zadania przygotowania wszystkich tekstów i dobrania materiałów na Państwa stronę internetową. Wybór zawsze należy do Klienta.

Etap tworzenia strony www trwa ogólnie od kilku do kilkunastu dni roboczych. Związane jest to ze skomplikowanym projektem, poziomu trudności wykonania, ilością podstron, materiałów, zdjęć, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz bardzo wielu innych czynników. Niemniej szybkość wykonania strony zależy najczęściej od Zamawiającego. Zdziwieni? Jednak przygotowując poprawne i wyczerpujące materiały oraz będąc w stałym kontakcie z naszą Agencją .przyspieszysz cały proces i pomożesz w zrealizowaniu go.

Testowanie strony odbywa się zarówno przez nas, jak i przez Klienta. Istotne jest, by strona działała na wszystkich popularnych przeglądarkach (IE 8.0 + , FF , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w zakresie prac zawarty był szablon responsywny  (ang. RWD – Responsive Web Design),albo prościej mówiąc aby poprawnie strona otwierała się na urządzeniach mobilnych, to sprawdzamy także poprawność wyświetlania na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Dodatkowo, Klient otrzymuje link i dane do logowania się do Panelu Administratora, żeby zapoznać się z funkcjami i modułami, jeśli będzie taka potrzeba to pomożemy zrozumieć cały system działania. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do etapu wdrożenia strony.