STRONY INTERNETOWE Ząbki

Projektowanie stron internetowych to zadziwiająco szeroki zakres. Możemy mówić tutaj zarówno o prostych firmowych wizytówkach, portalach informacyjnych jak i sklepach online. Nie ważne jak trudne zlecenie dostaniemy nasza firma i tak się go podejmie i zrealizuje wszystko związane z stronami www.

Coraz więcej firm przenosi się do Internetu, stąd popyt na usługi IT jest coraz większy. Zrealizowana przez nas strona internetowa będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować, a więc przyciągać nowych Klientów do Państwa firmy. 

Strony WWW Ząbki

Czy twoja obecna strona internetowa działa prawidłowo i poprawnie wszystko wyświetla na smartfonach? Nie? A może dopiero co rozpocząłeś swój biznes i myślisz jak wyjść ze swoją ofertą do Internetu? Zarówno na pierwsze jak i drugi przypadek mamy rozwiązanie! Zespół naszych doświadczonych profesjonalistów od lat realizuje usługi projektowania i tworzenia stron internetowych dla Klientów z Ząbków i całego województwa mazowieckiego. Bogate portfolio potwierdza tylko wysoką jakość oferowanych usług. Oto jakie usługi możemy dla Państwa zrealizować:

Tworzenie stron Ząbki

Każda firma, która chce zaistnieć w Internecie musi posiadać odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową. Co to oznacza zoptymalizowaną? Wszystko po kolei. Responsywność, czytelność i minimalistyczny design przyciąga wzrok, każdego Klientów. Samo to jednak nie wystarczy, bo treść na stronie www musi być odpowiednio zoptymalizowana, w tym przypadku oznacza to np. dobrze napisane artykuły. Prosta firmowa wizytówka, aby przyniosła odpowiedni efekt musi posiadać wszystkie niezbędne informacje na temat realizowanych usług lub sprzedawanych towarów, dobrze opisaną działalność firmy i oczywiście kontakt, dzięki któremu potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Ponadto dobrze, by na stronie był prowadzony blog. To wszystko związane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwoli docelowo trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Pamiętajmy, ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

Sklepy online Ząbki

Sądzę że na to każdy potrafi odpowiedzieć sobie sam. Jak często w ciągu ostatniego roku realizowali Państwo zakupy online? Często? No właśnie. Już niemal każdy szanujący się biznes przenosi swoje usługi do Internetu. Dotyczy to także sklepów, które wykorzystując bardzo mocno rozbudowane narzędzia e-commerce, rozszerza swoją działalność proponując swoje produkty nie tylko i wyłącznie lokalnym odbiorcom, ale tak naprawdę konsumentom z terenu całego kraju. Sklepy internetowe Ząbki to świetna opcja zarówno dla dużych firm, już posiadających odpowiednią renomę i stałych Klientów, ale także dla małych firm, które chcą wyjść ze swoją ofertą do szerszego społeczeństwa.

Projektowanie stron internetowych Ząbki

Nasza firma od lat zadowala Klientów przygotowując dla nich niesamowite i oryginalne strony internetowe będące wizytówką ich firmy w Internecie. Co ważne, oprócz opisywanych już prostych wizytówek i sklepów online, realizujemy także zlecenia dotyczące portali informacyjnych, for dyskusyjnych czy portali ogłoszeniowych. Przypomnijmy, że wycena każdego ze zleceń jest zupełnie darmowa. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe Ząbki – zamówienie

Kontakt jest pierwszym etapem zawiązania współpracy. Zależnie od rodzaju zlecenia i potrzeb Klienta, albo nawiązujemy współpracę online, za pośrednictwem maili i rozmów telefonicznych, jednak jeśli istnieje taka potrzeba możemy umówić się na spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów współpracy. Rozumiem, że mimo iż realizujemy większość zleceń online, są firmy, które lepiej czują się w bezpośrednim kontakcie. Dla wszystkich tych ustalamy dogodne miejsce i termin. Omawiane sprawy najlepiej wychodzą przy filiżance dobrej kawy.

Poznanie oczekiwań to jeden z najważniejszych jak nie najważniejszy punktów procesu tworzenia strony www. W tym momencie poznajemy wszystkie Państwa wizje i oczekiwania. Sami każdą z nich dokładnie analizujemy i czasami zmodyfikujemy, znając rynek i rozwiązania które się sprawdzają. Najważniejsze, by dojść do wspólnego porozumienia, który doprowadzi do zawiązania współpracy. Jesteśmy elastyczni, tak więc zazwyczaj dochodzimy do porozumienia pozwalającego na rozpoczęcie prac niemal od razu.

Wstępna propozycja Bardzo często pierwsza propozycja cenowa pada już przy pierwszym spotkaniu. Bardzo dużym ułatwieniem jest jeśli Klient jest zdecydowany i konkretny, wie czego chce i potrafi odpowiedzieć nawet na bardziej szczegółowe pytania, wtedy pozna cenę już na początku. Gorzej, jeśli do doprecyzowania pozostanie wiele elementów. Wtedy moment wyceny może trwać nawet tygodnie. Uczulamy Klientów, że jeśli nie są pewni czego potrzebują, mogą w pełni zaufać naszym wykwalifikowanym pracownikom. Podanie branży i kilku funkcjonalności, dzięki doświadczeniu naszej kadry pozwala na dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania dla konkretnej firmy.

Dostarczenie materiałów to jedna z ważniejszych kwestii, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Nasza firma zajmuje się także opieką technicznej, copywritingu czyli przygotowywaniu tekstów na strony internetowe, a także pozycjonowaniu. Tym samym możemy podjąć się zadania przygotowania wszystkich tekstów i dobrania materiałów na Państwa stronę internetową od razu. Wybór zawsze należy do Państwa.

Etap tworzenia strony www trwa ogólnie od kilku do kilkunastu dni roboczych. Związane jest to z poziomem skomplikowania projektu, materiałów, ilości podstron, zdjęć, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz bardzo wielu innych czynników. Niemniej szybkość wykonania strony zależy bardzo często od Zamawiającego, który przygotowując poprawne i wyczerpujące materiały oraz będąc w stałym kontakcie z naszą Agencją z pewnością przyspieszy cały proces.

Testowanie strony odbywa się zarówno przez nas, jak i przez Klienta. Istotne jest, by strona działała na wszystkich popularnych przeglądarkach (IE 8.0 + , FF , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w zakresie prac zawarty był szablon responsywny (ang. RWD – Responsive Web Design), to sprawdzamy także poprawność wyświetlania na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Dodatkowo, Klient otrzymuje link i dane do logowania się do Panelu Administratora, żeby zapoznać się z funkcjami i modułami. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do etapu wdrożenia strony.