STRONY INTERNETOWE Wołomin

Projektowanie stron internetowych to rozległy temat. Możemy zacząć od prostych firmowych wizytówkach, portalach informacyjnych kończąc na sklepach online. Niezależnie od poziomu złożoności i skomplikowania projektu, nasza firma podejmuje się wszelkich zadań związanych z realizacją stron www.

Coraz większa ilość biznesów zaczyna przechodzić do Internetu i stąd bierze się popyt na usługi IT. Realizowana przez nas strona internetowa będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować, a więc przyciągać nowych Klientów do Państwa firmy. 

Strony WWW Wołomin

Czy twoja obecna strona internetowa jest przestarzała i źle wyświetla się na smatfonach? A może dopiero co rozpocząłeś swój biznes i starasz się wymyślić jak wyjść ze swoją ofertą do Internetu? W obu przypadkach mamy na to genialne rozwiązanie! Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych profesjonalistów od lat realizuje usługi projektowania i tworzenia stron internetowych dla Klientów z Wołomina i całego województwa mazowieckiego. Bogate portfolio potwierdza tylko wysoką jakość oferowanych usług. Oto jakie usługi możemy dla Państwa zrealizować:

Tworzenie stron Wołomin

Coraz więcej jak nie każda firma, chce zaistnieć w Internecie, do tego potrzebuje posiadać odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową. Bogate teksty, czytelność i minimalistyczny design przyciąga wzrok Klientów. Samo to jednak nie wystarczy, bo treść na stronie www musi być odpowiednio zoptymalizowana. Prosta firmowa wizytówka, aby przyniosła pożądany efekt musi posiadać wszystkie niezbędne informacje na temat realizowanych usług lub sprzedawanych towarów, dobrze opisaną działalność firmy i oczywiście kontakt, dzięki któremu potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Ponadto dobrze, by na stronie był prowadzony blog. To wszystko związane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwoli docelowo trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Przypominamy, że ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

Sklepy online Wołomin

Tutaj Państwo mogą nawet sami sobie odpowiedzieć. Jak często w ciągu ostatniego roku realizowali Państwo zakupy online? Często? No właśnie. Prawie każdy szanujący się biznes zaczyna przenosić swoje usługi do Internetu. Dotyczy to także sklepów, które wykorzystując coraz to bardziej rozbudowane narzędzia e-commerce, rozszerza swoją działalność proponując swoje produkty nie tylko i wyłącznie swoim lokalnym odbiorcom, ale tak naprawdę konsumentom z terenu całego kraju. Sklepy internetowe Wołomin to świetna opcja zarówno dla dużych działalności, już posiadających odpowiednią renomę i stałych Klientów, ale także dla maluczkich, którzy chcą wyjść ze swoją ofertą do szerszego społeczeństwa.

Projektowanie stron internetowych Wołomin

Nasza firma już od lat zadowala Klientów przygotowując dla nich niecodzienne i oryginalne strony internetowe będące wizytówką ich firmy w Internecie. Co ważniejsze, oprócz opisywanych już najprostszych wizytówek i sklepów online, realizujemy także zlecenia dotyczące portali ogłoszeniowych, portali informacyjnych oraz for dyskusyjnych. Przypomnijmy, że wycena każdego ze zleceń jest zupełnie za darmo. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe Wołomin – zamówienie

Kontakt jest pierwszym etapem nawiązania współpracy. Zależnie od rodzaju zlecenia i potrzeb Klienta, albo nawiązujemy współpracę przez internet, za pośrednictwem rozmów telefonicznych i maili, ale jeśli istnieje taka potrzeba możemy również umówić się na spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów współpracy. Rozumiem, że mimo iż realizujemy większość zleceń online, są firmy, które lepiej czują się w bezpośrednim kontakcie. Dla wszystkich, z którymi mamy się spotkać ustalamy dogodne miejsce i termin i omawiamy sprawy przy filiżance dobrej kawy i przyjemnej atmosferze.

Poznanie oczekiwań to jeden z najważniejszych punktów etapu tworzenia strony internetowej. W tym czasie poznajemy wszystkie Państwa oczekiwania i wizje na swoją stronę internetową. Sami każdą z nich dokładnie przeanalizujemy i czasami zmodyfikujemy przez znanie rynku i rozwiązań które się sprawdzają. Najważniejsze, by dojść do konsensusu, który doprowadzi do zawiązania owocnej współpracy. Jesteśmy bardzo elastyczni, tak więc zazwyczaj dochodzimy do porozumienia pozwalającego na rozpoczęcie prac.

Wstępna propozycja najczęściej pierwsza propozycja cenowa pada już przy spotkaniu. Jeśli Klient jest zdecydowany i konkretny, wie czego chce i potrafi odpowiedzieć na nawet najbardziej szczegółowe pytania, pozna cenę już na początku. Gorzej, jeśli do doprecyzowania pozostanie większa ilość elementów. Wtedy moment wyceny może trwać nawet tygodnie. Uczulamy Klientów, że jeśli nie są pewni czego chcą, mogą w pełni zaufać nam. Podanie zawodu i kilku funkcji, które ma sprawować, dzięki doświadczeniu naszej kadry pozwala na dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania dla konkretnej firmy.

Dostarczenie materiałów to najważniejsza kwestia, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Nasza firma specjalizuje się w opiece technicznej, copywritingu czyli przygotowywaniu tekstów na strony internetowe jak i pisaniu artykułów, a także pozycjonowaniu. Tym samym możemy podjąć się zadania przygotowania wszystkich tekstów i dobrania materiałów na Państwa stronę internetową. Wybór zawsze należy do Państwa.

Etap tworzenia strony www trwa ogólnie od kilku do kilkunastu dni roboczych. Związane jest to z poziomem skomplikowania zadania, ilości podstron, materiałów, zdjęć, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz bardzo wielu innych czynników. Jednak szybkość wykonania strony zależy zazwyczaj od Zamawiającego, który przygotowując poprawne i wyczerpujące materiały oraz będąc w stałym kontakcie z naszą Agencją z pewnością przyspieszy proces prac nad stroną.

Testowanie strony odbywa się zarówno przez naszych pracowników, jak i przez Klienta. Najważniejsze jest, by strona działała na wszystkich popularnych przeglądarkach (IE 8.0 + , FF , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w zakresie prac zawarty był szablon responsywny (ang. RWD – Responsive Web Design), to sprawdzamy także poprawność wyświetlania na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych na przykład smartfonach i tabletach. Dodatkowo, Klient otrzymuje link i dane do logowania się do Panelu Administratora, żeby zapoznać się z funkcjami i modułami. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do etapu wdrożenia strony.