STRONY INTERNETOWE Sochaczew

Projektowanie stron internetowych to jeden z szerszych zakresów. Dlaczego? Ponieważ możemy mówić tutaj zarówno o prostych firmowych wizytówkach, portalach informacyjnych jak i sklepach online. Niezależnie od poziomu złożoności i skomplikowania projektu, nasza firma podejmuje się wszelkich zadań z zakresu realizacji stron www.

Coraz większa ilość firm przenoszonych jest do Internetu, od tego zaczął się popyt na usługi IT. Zrealizowana przez nas strona www będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować, a więc przyciągać nowych Klientów do Państwa firmy, aby generować większe zyski. 

Strony WWW Sochaczew

Twoja obecna strona www jest przestarzała i źle wyświetla się na smatfonach? A może dopiero co rozpocząłeś swój oryginalny biznes i myślisz jak wyjść ze swoją ofertą do Internetu? W obu przypadkach mamy na to najlepsze rozwiązanie! Zespół naszych doświadczonych profesjonalistów od lat realizuje usługi projektowania i tworzenia stron internetowych dla Klientów z Sochaczewa i całego województwa mazowieckiego. Posiadamy całkiem bogate portfolio, które potwierdza tylko wysoką jakość oferowanych usług. Oto jakie usługi możemy dla Państwa zrealizować:

Tworzenie stron Sochaczew

Każda firma, która chce zaistnieć w Internecie powinna a wręcz musi posiadać odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową. Responsywność, przejrzystość i minimalistyczny design przyciąga wzrok Klientów. Samo to jednak nie wystarczy, bo treść na stronie internetowej musi być odpowiednio zoptymalizowana. Prosta firmowa wizytówka, aby przyniosła odpowiedni efekt musi posiadać wszystkie najpotrzebniejsze informacje na temat realizowanych usług lub sprzedawanych towarów, dobrze opisaną działalność firmy i oczywiście kontakt, dzięki któremu potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Ponadto dobrze, by na stronie był prowadzony blog. To wszystko związane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwoli docelowo trafić raczej bez większych problemów na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Pamiętajmy, ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

Sklepy online Sochaczew

Jesteśmy pewni, że akurat w tej sprawie Państwo możecie odpowiedzieć sobie sami. Jak często w ciągu ostatniego roku realizowali Państwo zakupy online? Często? No właśnie. Już niemal każdy szanujący się biznes przenosi swoje usługi do Internetu. Dotyczy to także sklepów, które wykorzystując coraz to bardziej rozbudowane narzędzia e-commerce, rozszerza swoją działalność proponując swoje produkty nie tylko i wyłącznie miejscowym odbiorcom, ale tak naprawdę konsumentom z terenu całego kraju jak nie świata. Sklepy internetowe Sochaczew to świetna opcja zarówno dla dużych graczy, już posiadających odpowiednią renomę i stałych Klientów, ale także nowicjuszy, którzy chcą wyjść ze swoją ofertą do szerszego społeczeństwa.

Projektowanie stron internetowych Sochaczew

Nasza firma od wielu lat zadowala Klientów przygotowując dla nich niesamowite i oryginalne strony internetowe będące wizytówką ich firmy w Internecie. Co ważniejsze, oprócz opisywanych już najprostszych wizytówek i sklepów online, realizujemy także zlecenia dotyczące portali ogłoszeniowych, portali informacyjnych czy for dyskusyjnych. Przypomnijmy, że wycena każdego ze zleceń jest zupełnie za darmo. Zainterosowani? Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe Warszawa – zamówienie

Kontakt jest pierwszym etapem nawiązania wspólnej współpracy. Zależnie od rodzaju zlecenia i potrzeb Klienta, albo nawiązujemy współpracę online, poprzez rozmowy telefoniczne lub maile, a jeśli istnieje taka potrzeba możemy umówić się na spotkanie twarzą w twarz w celu omówienia wszelkich szczegółów współpracy. Rozumiem, że mimo iż realizujemy większość zleceń online, są firmy, które lepiej czują się w bezpośrednim kontakcie. Dla wszystkich tych ustalamy dogodne miejsce i termin i omawiamy sprawy przy filiżance dobrej kawy.

Poznanie oczekiwań to jeden z najważniejszych punktów procesu tworzenia strony internetowej. W tym momencie Państwo opowiada nam o swoją wizję i jakie mają oczekiwania co do strony internetowej. Sami każdą z nich dokładnie analizujemy i czasami modyfikujemy tylko dlatego, że znając rynek wiemy, które rozwiązania się sprawdzają. Najważniejsze, by dojść do konsensusu, który doprowadzi do zawiązania współpracy. Jesteśmy elastyczni, tak więc zazwyczaj dochodzimy do porozumienia pozwalającego na rozpoczęcie prac.

Wstępna propozycja najczęściej pierwsza propozycja cenowa pada już przy spotkaniu. Jeśli Klient jest zdecydowany i konkretny, wie czego chce i potrafi udzielić odpowiedzi nawet na bardziej szczegółowe pytania, pozna cenę już na początku. Gorzej, jeśli do doprecyzowania pozostanie wiele elementów. Wtedy moment wyceny może trwać nawet tygodnie. Ostrzegamy Klientów, że jeśli nie są pewni czego potrzebują, mogą w pełni zaufać nam. Podanie działalności i kilku funkcjonalności, dzięki doświadczeniu naszej kadry pozwala na dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania dla konkretnej firmy.

Dostarczenie materiałów to najważniejsza kwestia, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Nasza firma specjalizuje się w opiece technicznej, copywritingu czyli przygotowywaniu tekstów na strony internetowe ale także do pisania artykułów, a także pozycjonowaniu. Tym samym możemy podjąć się zadania przygotowania wszystkich tekstów i dobrania materiałów na Państwa stronę internetową. Oczywiście ostateczny wybór zawsze należy do Państwa.

Etap tworzenia strony www trwa ogólnie od kilku do kilkunastu dni roboczych. Związane jest to z poziomem trudności projektu, ilości podstron, ogółu materiałów, zdjęć, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz wielu innych czynników. Niemniej czas wykonania strony zależy bardzo często od Zamawiającego, który przygotowując poprawne i wyczerpujące materiały oraz będąc w stałym kontakcie z naszą Agencją z pewnością przyspieszy cały proces czasami nawet o kilka dni.

Testowanie strony odbywa się zarówno przez nas, jak i przez Klienta. Istotne jest, by strona działała na wszystkich popularnych przeglądarkach (IE 8.0 + , FF , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w zakresie prac zawarty był szablon responsywny (ang. RWD – Responsive Web Design), to sprawdzamy także poprawność wyświetlania na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Dodatkowo, Klient otrzymuje link i dane do logowania się do Panelu Administratora, żeby zapoznać się z funkcjami i modułami. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do etapu wdrożenia strony.