STRONY INTERNETOWE Siedlce

Projektowanie stron internetowych wydaje się że jest to całkiem proste i nie ma dużo zagadnień jednak jest to bardzo szeroki zakres. Możemy mówić tutaj zarówno o prostych firmowych wizytówkach, sklepach online jak i portalach informacyjnych. Niezależnie od poziomu złożoności i skomplikowania projektu, nasza firma podejmuje się wszelkich zadań z zakresu tworzenia stron www.

Coraz więcej biznesów przenosi się do Internetu, stąd popyt na usługi IT jest coraz większy i większy. Zrealizowana przez nas strona internetowa będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować, a więc przyciągać nowych Klientów do Państwa firmy.

Strony WWW Siedlce

Twoja aktualna strona internetowa jest przestarzała i źle albo wcale nie wyświetla się na smatfonach? A może dopiero co rozpocząłeś swój biznes i myślisz jak wyjść ze swoją ofertą do osób w internecie? W obu przypadkach mamy na to idealne rozwiązanie! Zespół naszych doświadczonych profesjonalistów od wielu lat realizuje usługi projektowania i tworzenia stron internetowych dla Klientów z Siedlic i całego województwa mazowieckiego. Nasze bogate portfolio potwierdza tylko wysoką jakość oferowanych usług. Oto jakie usługi możemy dla Państwa zrealizować:

Tworzenie stron Siedlce

Każda firma, która chce zaistnieć w Internecie musi posiadać odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową bez tego ani rusz. Responsywność, czytelność i minimalistyczny design przyciąga wzrok Klientów wiemy o tym po naszym długim doświadczeniu. Samo to jednak nie wystarczy, bo treść na stronie www musi być odpowiednio zoptymalizowana. Prosta firmowa wizytówka, aby przyniosła odpowiedni efekt musi posiadać wszystkie niezbędne informacje na temat realizowanych usług lub sprzedawanych towarów, dobrze opisaną działalność firmy i oczywiście kontakt, dzięki któremu potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Ponadto dobrze, by na stronie był prowadzony blog zdziwicie się ile to daje. To wszystko związane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwoli docelowo trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Pamiętajmy, ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes. Brzmi strasznie ale wcale nie jest aż tak bardzo straszne.

Sklepy online Siedlce

Na to pytanie możecie Państwo odpowiedzieć sobie sami. Jak często w ciągu ostatniego roku realizowali Państwo zakupy online? Często? No właśnie, nie patrząc tylko na siebie można zauważyć, że coraz więcej osób dokonuje zakupów online. Już niemal każdy szanujący się biznes przenosi swoje usługi do Internetu. Dotyczy to także sklepów, które wykorzystując coraz to bardziej rozbudowane narzędzia e-commerce, rozszerza swoją działalność proponując swoje produkty nie tylko i wyłącznie lokalnym odbiorcom, ale tak naprawdę konsumentom z terenu całego kraju. Sklepy internetowe Siedlce to świetna opcja zarówno dla naprawdę doświadczonych Klientów, już posiadających odpowiednią renomę i stałych Klientów, ale także dla nowicjuszy, którzy chcą wyjść ze swoją ofertą do szerszego społeczeństwa.

Projektowanie stron internetowych Siedlce

Nasza firma od lat zadowala Klientów przygotowując dla nich fascynujące i oryginalne strony internetowe będące wizytówką ich firmy w Internecie. Co ważniejsze, oprócz opisywanych już prostych wizytówek i sklepów online, realizujemy także zlecenia dotyczące portali informacyjnych, portali ogłoszeniowych czy for dyskusyjnych. Przypomnijmy, że wycena każdego ze zleceń jest zupełnie darmowa. zainteresowani? Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe Siedlce – zamówienie

Kontakt jest pierwszym etapem nawiązania współpracy. Zależnie od rodzaju zlecenia i potrzeb Klienta, albo nawiązujemy współpracę online, za pomocom rozmów telefonicznych i maili, a jeśli istnieje taka potrzeba lub prośba możemy umówić się na spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów współpracy. Rozumiem, że mimo iż realizujemy większość zadań online, są firmy, które lepiej czują się w bezpośrednim kontakcie. Dla wszystkich tych ustalamy dogodne miejsce i termin i omawiamy sprawy przy filiżance dobrej kawy albo herbaty.

Poznanie oczekiwań to jeden z najważniejszych punktów procesu tworzenia strony internetowej. W tym momencie poznajemy wszystkie Państwa oczekiwania i wizje. Sami każdą z nich dogłębnie analizujemy i czasami zmodyfikujemy na podstawie znajomości rynku i rozwiązań które się sprawdzają. Najważniejsze, by zawrzeć rozejm dzięki, któremu doprowadzi nas wszystko do zawiązania współpracy. Jesteśmy elastyczni, tak więc zazwyczaj dochodzimy do porozumienia pozwalającego na rozpoczęcie prac.

Wstępna propozycja najczęściej pierwsza propozycja cenowa pada już przy spotkaniu. Jeśli Klient jest przekonany do tego co chce, konkretny i potrafi odpowiedzieć nawet na bardziej szczegółowe pytania, pozna cenę już na początku. Sprawa ma się trochę gorzej, jeśli do doprecyzowania zostanie wiele szczegółów jak i podstawowych spraw. Wtedy moment wyceny może trwać nawet tygodnie. Uczulamy Klientów, że jeśli nie są pewni czego potrzebują, mogą w pełni zaufać nam. Podanie branży i kilku funkcjonalności, dzięki doświadczeniu naszej kadry pozwala na dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania dla konkretnej firmy.

Dostarczenie materiałów to bardzo ważna kwestia, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Nasza firma specjalizuje się także w opiece technicznej, copywritingu czyli przygotowywaniu tekstów na strony internetowe, a także pozycjonowaniu a w tym jesteśmy akurat bardzo dobrzy i wiemy jak to robić. Tym samym możemy podjąć się zadania przygotowania wszystkich tekstów i dobrania materiałów na Państwa stronę internetową. Wybór zawsze należy do Państwa.

Etap tworzenia strony www trwa ogólnie od kilku do kilkunastu dni roboczych. Związane jest to z poziomem trudności i skomplikowania projektu ale także od ilości podstron, materiałów, zdjęć, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz bardzo wielu innych czynników. Niemniej szybkość wykonania strony zależy bardzo często od Zamawiającego, który przygotowując odpowiednie i wyczerpujące materiały oraz będąc w stałym kontakcie z naszą Agencją z pewnością przyspieszy cały proces.

Testowanie strony odbywa się zarówno przez nas, jak i przez Klienta. Istotne jest, by strona działała na wszystkich popularnych przeglądarkach (IE 8.0 + , FF , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w zakresie prac zawarty był szablon pozwalający na korzystanie ze strony na urządzeniach mobilnych, czyli szablon responsywny (ang. RWD – Responsive Web Design), to sprawdzamy także poprawność wyświetlania na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Dodatkowo, Klient otrzymuje link i dane do logowania się do Panelu Administratora, żeby zapoznać się z funkcjami i modułami. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do etapu wdrożenia strony.