STRONY INTERNETOWE Radom

Projektowanie stron internetowych to bardzo szeroki zakres. Można mówić tutaj o tak prostych rzeczach jak wizytówki, portale informacyjne jak i sklepy internetowe. Niezależnie od stopnia złożoności i skomplikowania projektu, nasza firma podejmuje się każdych zadań związanych z realizacją stron www.

Coraz więcej firm przenosi się do Internetu, stąd popyt na usługi IT jest coraz większy. Zrealizowana przez nas strona internetowa będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek Google ale ważniejsze jest to, że docelowo ma konwertować, a więc przyciągać nowych Klientów do Państwa firmy. 

Strony WWW Radom

Twoja dotychczasowa strona internetowa jest przestarzała i źle wyświetla się na smatfonach? A może dopiero co rozpocząłeś swój biznes i myślisz jak wejść ze swoją oryginalną ofertą do Internetu? W obu przypadkach mamy na to wspaniałe rozwiązanie! Nasz doświadczony zespół profesjonalistów od lat realizuje usługi projektowania i tworzenia stron internetowych dla Klientów z Radomia i całego województwa mazowieckiego. Bogate portfolio potwierdza tylko najwyższą jakość oferowanych usług przez nas. Oto jakie usługi możemy dla Państwa zrealizować:

Tworzenie stron Radom

Dosłownie każda firma, która chce zaistnieć w Internecie musi posiadać odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową. Responsywność, czytelność i minimalistyczny design przyciąga wzrok Klientów, pomyśl sam czy wolisz oglądać schludne i z ograniczoną treścią jednak rozbudowaną treścią strony internetowe. Samo to jednak nie wystarczy, bo treść na stronie www musi być odpowiednio zoptymalizowana. Prosta firmowa wizytówka, aby przyniosła odpowiedni efekt musi posiadać wszystkie niezbędne informacje na temat realizowanych usług lub sprzedawanych towarów, dobrze opisaną działalność firmy i oczywiście kontakty, dzięki którym potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Ponadto dobrze, by na stronie był prowadzony blog. To wszystko związane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwolą docelowo trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Pamiętajmy, ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant, którym jest Google niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

Sklepy online Radom

Na to pytanie możecie Państwo odpowiedzieć sobie sami. Jak często w ciągu ostatniego roku realizowali Państwo zakupy online? Często, częściej niż kiedykolwiek? No właśnie. Już niemal każdy szanujący się biznes przenosi swoje usługi do Internetu, między innymi dlatego, że dzięki temu trafia do większego grona klientów. Dotyczy to także sklepów, które wykorzystując coraz to bardziej rozbudowane narzędzia e-commerce, rozszerza swoją działalność proponując swoje produkty nie tylko i wyłącznie lokalnym odbiorcom, ale tak naprawdę konsumentom z terenu całego kraju. Sklepy internetowe Radom to świetna opcja zarówno dla tych największych graczy, już posiadających odpowiednią renomę i stałych Klientów, ale także nowicjuszy, którzy chcą wyjść ze swoją ofertą do szerszego społeczeństwa.

Projektowanie stron internetowych Radom

Nasza firma od lat zadowala Klientów przygotowując dla nich jedyne w swoim rodzaju i oryginalne strony internetowe będące wizytówką ich firmy w Internecie. Co ważne, oprócz opisywanych już najprostszych wizytówek i sklepów online, realizujemy także zlecenia dotyczące portali ogłoszeniowych, portali informacyjnych czy for dyskusyjnych. Przypominamy, że wycena każdego ze zleceń jest zupełnie za darmo. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe Radom – zamówienie

Kontakt jest pierwszym etapem nawiązania współpracy. Zależnie od rodzaju zlecenia i potrzeb Klienta, albo nawiązujemy współpracę online, za pośrednictwem rozmów telefonicznych i maili, a jeśli istnieje taka potrzeba możemy umówić się na spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów współpracy. Rozumiem, że mimo iż realizujemy większość zleceń online, są firmy, które lepiej czują się w bezpośrednim kontakcie. Dla wszystkich tych ustalamy dogodne miejsce i termin. Oczywiście wszystko omawiamy przy filiżance dobrej kawy albo herbaty.

Poznanie oczekiwań to jeden z najważniejszych punktów procesu tworzenia strony internetowej. W tym momencie poznajemy wszystkie Państwa oczekiwania i wizje. Sami każdą z nich dokładnie analizujemy i czasami modyfikujemy, znając rynek i rozwiązania które się sprawdzają i dobrze działają, ale najlepiej kiedy masz własną wizje. Najważniejsze, by dojść do porozumienia, które doprowadzi do zawarcia współpracy. Jesteśmy elastyczni, tak więc zazwyczaj dochodzimy do porozumienia pozwalającego na rozpoczęcie prac.

Wstępna propozycja bardzo często pierwsza propozycja cenowa pada już przy spotkaniu. Jeśli Klient jest zdecydowany, konkretny, wie czego chce i potrafi odpowiedzieć nawet na bardziej szczegółowe pytania, pozna cenę już na początku. Gorzej, jeśli do doprecyzowania zostanie wiele elementów. Wtedy moment wyceny może trwać nawet tygodnie. Informujemy Klientów, że jeśli nie są pewni czego potrzebują, mogą w pełni zaufać nam. Podanie branży i kilku funkcjonalności, dzięki doświadczeniu naszej kadry pozwala na dobranie najlepszego rozwiązania dla konkretnej firmy.

Dostarczenie materiałów to bardzo ważna kwestia, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Nasza firma specjalizuje się także w opiece technicznej, copywritingu czyli przygotowywaniu tekstów na strony internetowe, a także pozycjonowaniu. Tym samym możemy podjąć się zadania przygotowania wszystkich tekstów i dobrania materiałów na Państwa stronę internetową. Wybór zawsze należy do Państwa, jednak nasze propozycje są naprawdę bardzo dobre i warto się nimi zainteresować.

Etap tworzenia strony www stworzenie wszystkiego trochę trwa. Ile? To wszystko zależy od poziomu skomplikowania projektu, ilości podstron, materiałów, zdjęć, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz bardzo wielu innych czynników. Niemniej szybkość wykonania strony zależy bardzo często od Zamawiającego, który przygotowując poprawne i wyczerpujące materiały oraz będąc w stałym kontakcie z naszą Agencją z pewnością przyspieszy cały proces, czasami nawet nie wiecie jak bardzo to pomaga.

Testowanie strony odbywa się zarówno przez nas, jak i przez Klienta. Istotne jest, by strona działała na wszystkich popularnych przeglądarkach (IE 8.0 + , FireFox , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w zakresie prac zawarty był dostosowany szablon(ang. RWD – Responsive Web Design), to sprawdzamy także poprawność wyświetlania na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych typu smartfony albo tablety. Dodatkowo, Klient otrzymuje link i dane do zalogowania się do Panelu Administratora, żeby zapoznać się z funkcjami i modułami. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do etapu “postawienia” strony na serwerze.