STRONY INTERNETOWE Pruszków

Projektowanie stron internetowych to bardzo szeroki zakres. Możemy mówić tutaj zarówno o prostych firmowych wizytówkach jak i o zaawansowanych portalach informacyjnych oraz sklepach online. Niezależnie od poziomu złożoności i skomplikowania projektu, nasza firma podejmuje się wszelkich zadań z zakresu realizacji stron www. Jesteśmy w tym najlepsi.

Coraz większa ilość przedsiębiorstw decyduje się na przeniesienie do Internetu, stąd popyt na usługi IT powiększa się. Zrealizowana przez naszych specjalistów strona internetowa będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować, a więc przyciągać nowych Klientów do Państwa firmy. 

Strony WWW Pruszków

Twoja obecna strona internetowa jest przestarzała i źle wyświetla się na smatfonach? A może dopiero co rozpocząłeś swój nowy biznes i myślisz jak wprowadzić swoją ofertą do Internetu? W obu przypadkach mamy na to świetne rozwiązanie! Posiadamy wykwalifikowanych i doświadczonych profesjonalistów, którzy od lat realizują usługi projektowania i tworzenia stron internetowych dla Klientów z Pruszkowa i całego województwa mazowieckiego. Nasze bogate portfolio potwierdza tylko wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Oto jakie usługi możemy dla Państwa zrealizować:

Tworzenie stron Pruszków

Każda firma, która chce zaistnieć w Internecie musi posiadać odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową.Dostosowanie grafiki do rozmiaru wyświetlacza, czytelność i minimalistyczny design przyciąga wzrok Klientów.Jednak to nie wystarczy, ponieważ treść na stronie www musi być odpowiednio zmieniona. Strona internetowa jest czymś w rodzaju firmowej wizytówki. Jednak aby przyniosła ona  odpowiedni efekt musi zawierać najważniejsze informacje na temat realizowanych usług lub sprzedawanych towarów, dobrze opisaną działalność firmy i oczywiście kontakt, dzięki któremu potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Korzystną sprawą dla firmy jest również prowadzenie bloga na stronie. To wszystko związane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwoli docelowo trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Pamiętajmy, ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

Sklepy online Pruszków

Na to pytanie możecie Państwo odpowiedzieć sobie sami. W ostatnim roku jak często robiliście zakupy przez internet? Dość często? No właśnie. Już niemal każdy szanujący się biznes przenosi swoje usługi do Internetu. Dotyczy to także sklepów, które korzystają z coraz to bardziej rozbudowanego narzędzia e-commerce, rozszerzą swoją działalność proponując swoje produkty nie tylko i wyłącznie miejscowym odbiorcom, ale tak naprawdę kontrahentom na terenie całego kraju. Sklepy internetowe Pruszków to świetna opcja zarówno dla dużych działalności, już posiadających odpowiednią renomę i stałych Klientów, ale także malutkich, którzy chcą wyjść ze swoją ofertą do szerszego społeczeństwa.

Projektowanie stron internetowych Pruszków

Nasza firma od lat zadowala Klientów przygotowując dla nich jedyne w swoim rodzaju i oryginalne strony internetowe będące wizytówką ich firmy w Internecie. Ważniejsze jest to, że, oprócz opisywanych już prostych wizytówek i sklepów online, realizujemy także zlecenia dotyczące for dyskusyjnych, portali informacyjnych czy portali ogłoszeniowych. Przypomnijmy, że wycena każdego ze zleceń jest zupełnie darmowa. Zainteresowany? Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do kontakt.

Strony internetowe Pruszków – zamówienie

Kontakt jest pierwszym etapem nawiązania współpracy. Zależnie od rodzaju zlecenia i potrzeb Kontrahenta, albo nawiązujemy współpracę internetową, za pośrednictwem rozmów telefonicznych i maili, a jeśli istnieje taka potrzeba możemy umówić się na spotkanie w celu omówienia wszystkich szczegółów współpracy. Rozumiemy, że pomimo realizowania większości zleceń online, są firmy, które uważają, że w bezpośrednim kontakcie jest dla nich łatwiej się dogadać. Dla wszystkich tych ustalamy dogodne miejsce i termin i omawiamy sprawy przy filiżance dobrej kawy.

Poznanie oczekiwań to jeden z najważniejszych punktów procesu powstawania strony internetowej. W tym momencie dowiadujemy się o wszystkich Państwa oczekiwaniach i wizjach. Sami każdą z nich dokładnie analizujemy i czasami modyfikujemy, znając bardzo dobrze rynek i rozwiązania które się bardzo dobrze sprawdzają. Najważniejsze, by dojść do konsensusu, który doprowadzi do zawiązania współpracy. Jesteśmy wyrozumiali, tak więc zazwyczaj dochodzimy do porozumienia pozwalającego na rozpoczęcie prac.

Wstępna propozycja przeważnie pierwsza propozycja cenowa pada już na pierwszym spotkaniu. Jeśli Klient wie czego chce i jest w stanie odpowiedzieć na bardziej szczegółowe pytania, pozna cenę już na początku. Trudniej jest wtedy gdy pozostanie jeszcze wiele elementów, które należy poprawić. Wtedy moment wyceny może się znacznie wydłużyć. Jeśli Klient nie jest do końca pewny czego potrzebuje, może w pełni zaufać nam i naszym usługą. Podanie branży i kilku funkcjonalności, dzięki doświadczeniu naszej kadry pozwala na dobranie najbardziej korzystnego rozwiązania dla konkretnej firmy.

Dostarczenie materiałów to bardzo istotna kwestia, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Specjalizujemy się również w opiece technicznej, copywritingu czyli przygotowywaniu tekstów na strony internetowe oraz pozycjonowaniu. Tym samym jesteśmy w stanie podjąć się przygotowania wszystkich tekstów i dobrania materiałów na Państwa stronę internetową. Wybór należy do Państwa

Proces tworzenia strony www trwa na ogół od kilku do kilkunastu dni roboczych. Związane jest to z poziomie skomplikowania projektu, ilości podstron, materiałów, zdjęć, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz wielu innych istotnych czynników. Oczywiście szybkość wykonania strony zależy między innymi od Zamawiającego. Klient, który przygotował odpowiednie i wyczerpujące materiały oraz będący w stałym kontakcie z naszą Agencją jest w stanie przyspieszyć cały etap prac nad stroną.

Testowanie przygotowanej strony odbywa się zarówno przez nas, jak i przez Klienta. Ważne jest, aby strona działała na wszystkich popularnych przeglądarkach (IE 8.0 + , FF , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w zakresie robót zawarty był szablon responsywny (ang. RWD – Responsive Web Design), sprawdzamy poprawność wyświetlania na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Dodatkowo, Klient otrzymuje niezbędny link i dane do logowania się aby mieć dostęp do Panelu Administratora. Daje to możliwość zapoznania się z funkcjami i modułami. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do etapu uruchomienia strony