STRONY INTERNETOWE Płońsk

Projektowanie stron www to dość szerokie pojęcie. Możemy mówić tutaj zarówno o prostych firmowych wizytówkach, portalach informacyjnych lub sklepach online. Niezależnie od poziomu złożoności i skomplikowania projektu, nasza firma podejmuje się wszelkich zadań z zakresu realizacji stron www. Nie boimy się nowych wyzwań.

Coraz to większa ilość biznesów podejmuję decyzję o przeniesienie swoich usług do Internetu, stąd popyt na usługi IT wzrasta diametralnie. Zrealizowana przez nas strona internetowa będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować, a więc przyciągać nowych Klientów do Państwa firmy.

Strony WWW Płońsk

Twoja dotychczasowa strona internetowa jest stara i źle wyświetla się na smatfonach? A może dopiero co rozpocząłeś swój biznej i myślisz jak wyjść ze swoją ofertą do Internetu? W obu tych przypadkach mamy świetne rozwiązanie! Nasz niezastąpiony zespół profesjonalnych fachowców od lat realizuje usługi projektowania i tworzenia stron internetowych dla Klientów z Płońska i całego województwa mazowieckiego. Bogate portfolio potwierdza tylko wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Oto jakie usługi możemy dla Państwa wykonać:

TWORZENIE STRON PŁOŃSk

Każda firma, która chce zaimponować oryginalnością musi posiadać odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową. Responsywność, czytelność i minimalistyczny wygląd przyciąga potencjalnych Konsumentów. Niestety to nie wystarczy, bo treść na stronie www musi być odpowiednio zoptymalizowana. Aby firmowa wizytówka przyniosła odpowiedni efekt musi posiadać wszystkie istotne informacje na temat realizowanych usług lub sprzedawanych towarów przede wszystkim dobrze opisaną działalność firmy i oczywiście kontakt, dzięki któremu Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Ponadto dobrze, by na stronie był prowadzony blog. To wszystko związane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwoli docelowo trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Pamiętajmy, ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

SKLEPY ONLINE PŁOŃSK

Proszę się teraz zastanowić. Jak często w ciągu ostatniego roku realizowali Państwo zakupy online? Często? Tak myślałem. Już niemal każdy szanujący się biznes przenosi swoje usługi do sieci . Dotyczy to także sklepów, które wykorzystując coraz to bardziej rozbudowane narzędzia e-commerce, rozszerza swoją działalność proponując swoje produkty lokalnym odbiorcom, ale również konsumentom z terenu całego kraju. Sklepy internetowe Płońsk to świetna opcja zarówno dla dużych przedsiębiorstw, posiadających już odpowiednią renomę i stałych odbiorców, ale także nowicjuszy, którzy chcą wyjść ze swoją ofertą do szerszego grona społeczeństwa.

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH PŁOŃSK

Nasza firma od lat zadowala Klientów wykonując dla nich oryginalne i niecodzienne strony internetowe, które stają się wizytówką ich firmy w Internecie. Co ważne, oprócz opisywanych wcześniej wizytówek i sklepów online, realizujemy także zlecenia dotyczące portali ogłoszeniowych i informacyjnych ale także r dyskusyjnych. Przypomnijmy, że wycena każdego ze zleceń jest w zupełności darmowa. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe Płońsk – zamówienie

Kontakt jest najważniejszym etapem współpracy. Dobro i komfort Klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Zależnie od rodzaju zlecenia i potrzeb Klienta, albo nawiązujemy współpracę online, za pomocą rozmów telefonicznych i maili, a jeśli istnieje taka potrzeba możemy umówić się na spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów współpracy. To w pełni zrozumiałe, że mimo iż realizujemy większość zleceń online, są firmy, które lepiej czują się w bezpośrednim kontakcie. Dla wszystkich tych ustalamy dogodne miejsce i termin i omawiamy sprawy przy filiżance dobrej kawy.

Poznanie oczekiwań i wymagań Klienta to jeden z najważniejszych punktów procesu tworzenia strony www. W tym momencie poznajemy wszystkie Państwa wizje i pomysły. Sami każdą z nich dokładnie analizujemy i czasami modyfikujemy, znając rynek i rozwiązania które się sprawdzają. Najważniejsze, by dojść do porozumienia , które doprowadzi do zawiązania współpracy. Jesteśmy elastyczni, tak więc zazwyczaj dochodzimy do porozumienia pozwalającego na rozpoczęcie prac.

Propozycja cenowa pada już przy spotkaniu. Jeśli Klient jest zdecydowany i konkretny, wie czego chce i czego potrzebuje, pozna cenę usługi już na początku. Gorzej, jeśli do doprecyzowania pozostanie wiele szczegółów. Wtedy moment wyceny może trwać nawet tygodnie. Uczulamy Klientów, że jeśli nie są pewni czego potrzebują, mogą w pełni zaufać nam i naszym umiejętnościom. Podanie branży i kilku funkcjonalności, dzięki doświadczeniu naszej kadry pozwala na dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania dla konkretnej firmy.

Dostarczenie dobrych materiałów to bardzo ważna kwestia, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Nasza firma specjalizuje się także w opiece technicznej, copywritingu czyli przygotowywaniu tekstów na strony www, a także pozycjonowaniu. Tym samym możemy podjąć się zadania przygotowania wszystkich tekstów i dobrania odpowiednich materiałów na Państwa stronę internetową. Decyzja zawsze należy do Państwa.

Etap tworzenia strony www trwa ogólnie od kilku do kilkunastu dni roboczych. Związane jest to z poziomiem skomplikowania projektu, ilości podstron, materiałów, zdjęć, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz bardzo wielu innych czynników. Niemniej szybkość wykonania strony zależy bardzo często od Zamawiającego, który przygotowując poprawne i wyczerpujące materiały oraz będąc w stałym kontakcie z naszą Agencją z pewnością przyspieszy cały proces.

Testowanie strony odbywa się zarówno przez nas, jak i przez Klienta. Istotne jest, by strona działała na wszystkich popularnych przeglądarkach (IE 8.0 + , FF , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w zakresie prac zawarty był szablon responsywny (ang. RWD – Responsive Web Design), to sprawdzamy także poprawność wyświetlania na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Dodatkowo, Klient otrzymuje link i dane do logowania się do Panelu Administratora, żeby zapoznać się z funkcjami i modułami. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do etapu wdrożenia strony.