STRONY INTERNETOWE Płock

Projektowanie stron internetowych nie można nazwać tego wąskim zakresem, wręcz przeciwnie jest on bardzo szeroki. Możemy mówić tutaj zarówno o najprostszych firmowych wizytówkach, portalach informacyjnych jak i sklepach online. Niezależnie od trudności złożoności i skomplikowania projektu, nasza firma podejmuje się wszelkich zadań z zakresu realizacji stron www.

Coraz większa ilość firm i biznesów przenoszonych jest do Internetu, stąd popyt na usługi IT jest coraz większy. Zrealizowana przez nas strona internetowa będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować, a więc przyciągać nowych Klientów do Państwa firmy, a przecież po to własnie Chcecie aby pojawiła się w sieci. 

Strony WWW Płock

Twoja dotychczasowa strona internetowa jest przestarzała i nie lub źle wyświetla się na smatfonach? A może dopiero co rozpocząłeś swój biznes i myślisz jak wejść ze swoją ofertą do Internetu? W obu przypadkach znamy na to rozwiązanie! Zespół naszych doświadczonych profesjonalistów od lat realizuje usługi projektowania i tworzenia stron internetowych dla Klientów z Płocka i całego województwa mazowieckiego, nie zależnie od poziomu trudności wykonywanych prac. Bogate portfolio potwierdza tylko wysoką jakość oferowanych usług. Poniżej znajdują się usług jakie możemy dla Państwa zrealizować:

Tworzenie stron Płock

Każda firma, która chce zaistnieć w Internecie musi posiadać odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową. Responsywność, czytelność i minimalistyczny design przyciąga wzrok Klientów, wiemy to po ilości stron jakie wykonaliśmy do tej pory. Samo to jednak nie wystarczy, bo treści na stronie www muszą być odpowiednio zoptymalizowane zarówno dla czytelnika jak i dla robotów Google. Prosta firmowa wizytówka, aby przyniosła odpowiedni efekt musi posiadać wszystkie niezbędne informacje na temat realizowanych usług lub sprzedawanych towarów, dobrze opisaną działalność firmy i oczywiście kontakt, dzięki któremu potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Ponadto dobrze, by na stronie był prowadzony blog o dziwo to naprawdę daje bardzo duże korzyści. To wszystko związane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwoli docelowo trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Pamiętaj, że ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant jakim jest w tym momencie Google niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

Sklepy online Płock

Na to pytanie możecie Państwo odpowiedzieć sobie sami. Jak często w ciągu ostatniego roku realizowali Państwo zakupy online? Często? No właśnie. Już niemal każdy szanujący się biznes przenosi swoje usługi do Internetu. Dotyczy to także sklepów, które wykorzystując coraz to bardziej rozbudowane narzędzia e-commerce, rozszerza swoją działalność proponując swoje produkty nie tylko i wyłącznie lokalnym odbiorcom, ale tak naprawdę konsumentom z terenu całego kraju jak nie z całego świata. Sklepy internetowe Płock to świetna opcja zarówno dla “grubych” graczy, już posiadających odpowiednią renomę i stałych Klientów, ale także ludzi “zielonych”, którzy chcą wyjść ze swoją ofertą do szerszego społeczeństwa.

Projektowanie stron internetowych Płock

Nasza firma od wielu już lat zadowala Klientów przygotowując dla nich nie byle jakie i oryginalne strony internetowe będące wizytówką ich firmy w Internecie. Co ważniejsze, oprócz opisywanych już prostych wizytówek i sklepów online, realizujemy także zlecenia dotyczące portali ogłoszeniowych, portali informacyjnych czy for dyskusyjnych. Przypomnijmy, że wycena każdego ze zleceń jest zupełnie darmowa. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Strony internetowe Płock – zamówienie

Kontakt jest pierwszym i najważniejszym etapem nawiązania współpracy. Zależnie od rodzaju zlecenia i potrzeb Klienta, albo nawiązujemy współpracę online, za pośrednictwem rozmów telefonicznych i maili, a jeśli istnieje taka potrzeba możemy umówić się na spotkanie w celu omówienia wszystkich szczegółów współpracy. Rozumiemy, że mimo iż realizujemy większość zleceń online, są firmy, które lepiej czują się w bezpośrednim kontakcie i właśnie dla takich Klientów spotykamy się osobiście. Dla wszystkich tych ustalamy dogodne miejsce i termin i omawiamy najpotrzebniejsze sprawy przy filiżance dobrej kawy.

Poznanie oczekiwań to jeden z najważniejszych punktów procesu tworzenia strony internetowej. W tym momencie poznajemy wszystkie Państwa oczekiwania i wizje. Sami każdą z nich dokładnie analizujemy i czasami modyfikujemy, znając rynek i rozwiązania które się sprawdzają najlepiej. Najważniejsze, by dojść do dogadania się, w sposób, który doprowadzi do zawiązania współpracy. Jesteśmy elastyczni, tak więc zazwyczaj dochodzimy do porozumienia pozwalającego na rozpoczęcie prac.

Wstępna propozycja Bardzo często pierwsza propozycja cenowa pada już przy spotkaniu. Jeśli Klient jest charakterny i konkretny, wie czego chce i potrafi odpowiedzieć nawet na bardziej szczegółowe pytania, pozna cenę już na samym początku. Gorzej, jeśli do doprecyzowania pozostanie wiele elementów. Wtedy moment wyceny może trwać nawet tygodnie. Ostrzegamy Klientów, że jeśli nie są pewni czego potrzebują, mogą w pełni zaufać nam. Podanie branży i kilku funkcjonalności, dzięki doświadczeniu naszej kadry pozwala na dobranie najlepszego rozwiązania dla konkretnej firmy.

Dostarczenie materiałów to bardzo ważna kwestia, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. W naszej firmie są także specjaliści w opiece technicznej, copywritingu czyli przygotowywaniu tekstów na strony internetowe, a także pozycjonowaniu, właśnie dzięki niemu twoja strona będzie wysoko w wynikach wyszukiwań Google. Tym samym możemy podjąć się zadania przygotowania wszystkich tekstów i dobrania materiałów na Państwa stronę internetową. Wybór zawsze należy do Państwa.

Etap tworzenia strony www trwa ogólnie od kilku do kilkunastu dni roboczych, możemy powiedzieć, że to wcale nie jest aż tak długo. Związane jest to także z poziomem trudności, skomplikowania projektu, ilości podstron, materiałów, zdjęć, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz bardzo wielu innych czynników. Niemniej szybkość wykonania strony zależy bardzo często od Zamawiającego, który przygotowując poprawne i wyczerpujące materiały oraz będąc w stałym kontakcie z naszą Agencją z pewnością przyspieszy cały proces, czasami nawet i o kilka lub kilkanaście dni.

Testowanie strony odbywa się zarówno przez nas, jak i przez Klienta. Istotne jest, by strona działała na wszystkich popularnych przeglądarkach (IE 8.0 + , FireFox , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w zakresie prac zawarty był szablon do konwertowania strony albo sklepu na urządzeniach mobilnych (ang. RWD – Responsive Web Design), to sprawdzamy także poprawność wyświetlania na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Dodatkowo, Klient otrzymuje link i dane do logowania się, czyli dostęp do Panelu Administratora, aby zapoznać się z funkcjami i modułami. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do etapu wdrożenia strony albo inaczej postawienia strony na serwerze.