STRONY INTERNETOWE Piaseczno

Projektowanie stron internetowych to wieloetapowy proces. Możemy mówić tutaj zarówno o prostych firmowych wizytówkach, portalach informacyjnych i oczywiście sklepach internetowych. Trudność i skomplikowanie nie jest nam starsze , nasza firma podejmuje się wszelkich zadań z zakresu realizacji stron www.

 

Coraz więcej firm chce przenieść się do Internetu, stąd poziom popytu na usługi IT jest coraz większy. Przygotowana przez nas strona internetowa będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować, więc przyciągnie nowych Klientów do Państwa firmy.  

Strony WWW Piaseczno

Twoja ówczesna strona internetowa jest przestarzała i nie zbyt dobrze wyświetla się na smatfonach? A może dopiero co rozkręcasz swój biznes i myślisz jak wprowadzić swoją ofertą do Internetu? Mamy rozwiązanie na to! Zespół naszych świetnych i doświadczonych profesjonalistów od lat zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron www dla Klientów z Piaseczna i raz całego województwa mazowieckiego. Nasze bogate portfolio potwierdza tylko wysoką jakość i profesjonalizm. Oto jakie usługi możemy dla Państwa zrealizować:

 

TWORZENIE STRON PIASECZNO

Jeśli firma chce zaistnieć w Internecie musi posiadać odpowiednio przygotowaną stronę internetową. Czytelna i designerska strona przyciąga wzrok Klientów. Sam wygląd jednak nie wystarczy, bo treść na stronie www musi być odpowiednio zoptymalizowana. Aby firmowa wizytówka przyniosła dobry efekt musi zawierać wszystkie niezbędne informacje na temat firmy, realizowanych przez ni ą usług lub sprzedawanych towarów, dobrze opisaną działalność firmy i oczywiście najważniejszy element czyli kontakt, dzięki któremu potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Ponadto ważne, by na stronie był prowadzony blog. To wszystko łączy się z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwoli docelowo trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Pamiętajmy, ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

 

SKLEPY ONLINE PIASECZNO

A teraz chwila na zastanowienie. Jak często w ciągu ostatniego roku realizowali Państwo zakupy internetowo? Często? No właśnie. Coraz więcej przedsiębiorców przenosi swoje usługi do Internetu. Dotyczy to także sklepów, które korzystają z coraz to bardziej rozbudowanych narzędzi e-commerce, powiększa swoją działalność promując swoje produkty konsumentom z terenu całego kraju. Sklepy internetowe Piaseczno to świetna alternatywa zarówno dla dużych graczy, posiadających już odpowiednią renomę i stałych Klientów, ale również nowicjuszy, którzy chcą wyjść ze swoją ofertą do szerszego społeczeństwa.

 

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH PIASECZNO 

Nasza firma daje z siebie zawsze sto procent. Od lat zadowala Klientów przygotowując dla nich oryginalne i niepowtarzalne strony internetowe, które stają się wirtualną wizytówką ich firmy. Co ważne, prócz wspomnianych już firmowych wizytówek i sklepów online, wykonujemy również zlecenia dotyczące portali ogłoszeniowych, portali informacyjnych czy for dyskusyjnych. Oczywiście wycena każdego ze zleceń jest całkowicie darmowa. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe Piaseczno – zamówienie

Kontakt to najważniejszy etap nawiązania współpracy. Zależnie od rodzaju zlecenia oraz oczekiwań Klienta, nawiązujemy współpracę online, za pośrednictwem rozmów telefonicznych i maili, jeśli jednak istnieje potrzeba spotkania jesteśmy w stanie dostosować się i umówić się na spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów współpracy. To zrozumiałe, że mimo iż realizujemy większość zleceń online, które firmy lepiej czują się w bezpośrednim kontakcie. W tym wypadku ustalamy dogodne miejsce oraz termin i omawiamy sprawy w dogodnych warunkach.

 

Poznanie przez nasz oczekiwań Klienta to kluczowy punkt procesu tworzenia strony internetowej. W tym momencie poznajemy wszystkie Państwa oczekiwania i pomysły. Sami każdy z nich dokładnie analizujemy i proponujemy nowe rozwiązania, które się sprawdzają. Najważniejsze, by dojść do wspólnego ładu, który doprowadzi do zawiązania współpracy. Jesteśmy elastyczni, tak więc zazwyczaj dochodzimy do porozumienia pozwalającego na rozpoczęcie prac. Zdarza się że pierwsza propozycja wyceny pada już na pierwszym wspólnym spotkaniu. Jeśli Klient jest konkretny i wie czego oczekuje, potrafi odpowiedzieć nawet na bardziej szczegółowe pytania, pozna cenę już na z początku. Jeśli jednak Klient nie jest ostatecznie zdecydowany i wciąż rozmyśla nad pomysłem strony lub gdy jeszcze wiele elementów jest do poprawy, moment wyceny może trwać nawet tygodnie. Uczulamy Klientów, że jeśli nie są pewni czego potrzebują, mogą w pełni powierzyć zadanie nam. Podanie branży i kilku funkcjonalności, dzięki doświadczeniu naszej kadry pozwala na dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania dla konkretnej firmy.

 

Przesłanie materiałów to bardzo ważna kwestia w wypadku gdy Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Nasza firma specjalizuje się także w opiece technicznej, copywritingu czyli przygotowywani odpowiednich tekstów na strony internetowe, a także pozycjonowaniu. Tym samym możemy podjąć się zadania przygotowania wszystkich tekstów i dobrania materiałów na Państwa stronę internetową. To od Państwa zależy wybór.

 

Etap tworzenia strony www jest dość czasochłonny. Trwa ogólnie od kilku do kilkunastu dni roboczych. Związane jest to z mkiarą skomplikowania projektu, ilości podstron, materiałów, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS), zdjęć oraz innych istotnych czynników. Oczywiście czas wykonania strony zależy często od Zamawiającego, który przygotowując poprawne i wyczerpujące materiały oraz będąc w stałym kontakcie z naszą Agencją, jest w stanie przyspieszy cały proces.

 

Testowanie strony odbywa się zarówno przez Klienta jak i przez naszą Agencję. Ważne jest, aby strona funkcjonowała na wszystkich popularnych przeglądarkach (IE 8.0 + , FF , Chrome, Opera, Safari). Jeśli zaś w zakresie prac zawarty był szablon responsywny (ang. RWD – Responsive Web Design), to sprawdzamy także poprawność wyświetlania na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Klient otrzymuje również link i dane do logowania się do Panelu Administratora, aby móc zapoznać się z funkcjami i modułami. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do finałowego etapu wdrożenia strony.