STRONY INTERNETOWE Otwock

Projektowanie stron internetowych to bardzo szeroki zakres. Możemy mówić tutaj zarówno o sklepach online, prostych firmowych wizytówkach oraz portalach informacyjnych . Niezależnie od poziomu skomplikowania i trudności projektu, nasza firma podejmuje się wszelkich zadań z zakresu realizacji stron www.

 

Coraz więcej biznesów przenoszonych jest do Internetu, stąd wzrost poziomu popytu na usługi IT. Stworzona przez nas strona www będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować. Dzięki temu działaniu przyciągnie to nowych Klientów do Państwa firmy.

Strony WWW Otwock

Twoja strona nie wygląda dobrze i słabo wyświetla się na smatfonach? A może dopiero co założyłeś swój biznes i chcesz wyjść ze swoją ofertą do Internetu? W obu przypadkach mamy na to rozwiązanie! Posiadamy zespół doświadczonych profesjonalistów i od lat realizujemy usługi projektowania i tworzenia stron internetowych dla Klientów z Otwocka i całego województwa mazowieckiego. Bogate portfolio potwierdza tylko wysoką jakość oferowanych usług. Oto jakie usługi oferujemy:

 

TWORZENIE STRON OTWOCK

Każda firma, która chce zbyć rozpoznawalna i znana w Internecie musi posiadać odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową. Responsywność, czytelność i odpowiedni design przykuwa wzrok Klientów. To jednak nie wystarczy, bo treść na stronie www musi być odpowiednio dobrana do kontekstu. Prosta firmowa wizytówka, aby przyniosła oczekiwany efekt musi posiadać wszystkie ważne informacje na temat sprzedawanych towarów lub realizowanych usług, dobrze opisaną działalność firmy i oczywiście kontakt, bo dzięki niemu potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Dobrze żeby na stronie był prowadzony blog. Wszystko to związane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwoli docelowo trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Pamiętajmy, ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

 

SKLEPY ONLINE OTWOCK 

Zadajmy sobie pytanie: Jak często wykonujemy zakupy internetowe? Sądzę, że dość często. Prawie każdy szanujący się biznes przenosi swoje usługi do sfery Internetu. Dotyczy to także sklepów, które wykorzystując coraz to bardziej rozbudowane narzędzia e-commerce, poszerza swoją działalność proponując swoje produkty nie tylko lokalnym odbiorcom, ale też konsumentom z całej Polski. Sklepy internetowe Otwock to świetna opcja zarówno dla dużych firm, które posiadają już odpowiednią renomę i stałych Klientów, ale też nowicjuszy, którzy maja zamiar wyjść ze swoją ofertą do szerszego grona odbiorców.

 

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH OTWOCK

Nasz zespół od lat zadowala Klientów realizując dla nich oryginalne i nietuzinkowe strony internetowe będące wizytówką ich firmy w Internecie. Co ważne, prócz sklepów online i opisywanych już prostych wizytówek, realizujemy też zlecenia dotyczące portali ogłoszeniowych oraz informacyjnych czy for dyskusyjnych. Wycena każdego ze zleceń jest w pełni darmowa. Jeśli są Państwo ciekawi ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe oTWOCK – zamówienie

Kontakt i porozumienie jest pierwszym etapem nawiązania współpracy. Zależnie od potrzeb Klienta i rodzaju zlecenia nawiązujemy współpracę online, za pośrednictwem rozmów telefonicznych i maili, albo jeśli istnieje taka potrzeba możemy umówić się na spotkanie w celu omówienia wszystkich ważnych szczegółów współpracy. Rozumiemy, że mimo iż realizujemy większość zleceń online, są firmy, które czują się komfortowo w bezpośrednim kontakcie. Dla wszystkich tych ustalamy stosowne miejsce oraz termin i omawiamy sprawy przy filiżance smacznej kawy.

Poznanie oczekiwań Klienta to jeden z najważniejszych elementów procesu tworzenia strony www. W tym momencie poznajemy wszystkie Państwa wizje i oczekiwania. Sami każdą z nich dokładnie analizujemy i czasami modyfikujemy, znając rynek i rozwiązania które są skuteczne. Najważniejsze, by dojść do porozumienia, które doprowadzi do zawiązania współpracy. Jesteśmy elastyczni, więc często dochodzimy do porozumienia pozwalającego na rozpoczęcie prac.

Często wstępna propozycja cenowa pada już przy spotkaniu. Jeśli Klient jest konkretny i zdecydowany, wie czego chce i potrafi odpowiedzieć nawet na bardziej szczegółowe pytania, pozna cenę bardzo szybko. W przypadku gdy do doprecyzowania zostanie wiele elementów moment wyceny może trwać nawet tygodnie. Uczulamy Klientów, że jeśli nie są pewni czego chcą, mogą w pełni zaufać nam. Dzięki doświadczeniu naszej kadry jesteśmy w stanie dobrać najbardziej optymalne rozwiązania dla konkretnej firmy.

Dostarczenie materiałów to bardzo istotna kwestia, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Nasza firma zajmuje się także opieką techniczną , copywritingu czyli przygotowywaniu tekstów na strony internetowe, a także pozycjonowaniu. Tym samym możemy podjąć się zadania dobrania materiałów i przygotowania wszystkich tekstów na Państwa stronę internetową. Wybór zawsze należy do Klienta.

Etap tworzenia strony www trwa ogólnie od kilku do kilkunastu dni roboczych. Związane jest to z poziomem skomplikowania projektu, ilości podstron, zdjęć, materiałów ,dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz innych czynników. Szybkość wykonania strony zależy przeważnie od Zamawiającego, który przygotowując odpowiednie i wyczerpujące materiały jak i również będąc w stałym kontakcie z naszą Agencją z pewnością przyspieszy cały proces.

Testowanie strony www odbywa się przez nas oraz Klienta. Istotne jest, aby strona funkcjonowała na wszystkich znanych przeglądarkach (IE 8.0 + , FF , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w zakresie prac zawarty był szablon responsywny (ang. RWD – Responsive Web Design), to sprawdzamy też odpowiednie wyświetlanie na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Dodatkowo, Klient otrzymuje odpowiednie dane i link do logowania się do Panelu Administratora, żeby zapoznać się z funkcjami i modułami. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do etapu wdrożenia strony.