STRONY INTERNETOWE Ostrołęka

Projektowanie stron internetowych to bardzo szeroka branża. Mowa tutaj o prostych firmowych wizytówkach, portalach informacyjnych oraz sklepach online. Niezależnie od stopnia trudności projektu jak i jego skomplikowania, nasza firma chętnie podejmuje się wszelkich zadań z zakresu realizacji stron www.

 

Coraz więcej firm decyduje się o przeniesienie swoich działalności do Internetu. W wyniku tego popyt na usługi IT wzrasta. Wykonana przez nas strona internetowa będzie znormalizowana pod kątem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować. A co za tym idzie? Przyciągnie ona nowych Klientów do Państwa firmy.

Strony WWW Ostrołęka

Twoja dotychczasowa strona internetowa nie jest odświeżona i źle wyświetla się na smatfonach? A może dopiero co rozpocząłeś przygodę ze swoim biznesem i myślisz jak wprowadzić swoją ofertą do Internetu? W obu przypadkach mamy na to rozwiązanie! Nasz doświadczony od lat zespół specjalistów realizuje usługi projektowania i tworzenia stron internetowych dla Klientów z Ostrołęki i całego województwa mazowieckiego. Nasze bogate portfolio potwierdza tylko wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Oto usługi jakie możemy dla Państwa wykonać:

Tworzenie stron Ostrołęka

Każdy biznes, który chce zaistnieć w Internecie musi mieć odpowiednio efektywną stronę internetową. Przejrzystość, czytelność i odpowiedni design przyciąga wzrok Klientów. Jednak to nie wystarczy, bo treść na stronie www musi być odpowiednio zoptymalizowana. Aby strona przyniosła odpowiedni efekt musi posiadać wszystkie niezbędne informacje na temat firmy, realizowanych usług lub sprzedawanych towarów, dobrze opisaną działalność i oczywiście kontakt, dzięki któremu potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Kluczem do sukcesu jest również prowadzenie na stronie blogu. To wszystko powiązane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem dzięki któremu łatwiej będzie Klientowi trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

Sklepy online Ostrołęka

Zadajcie sobie Państwo pytanie: Jak często w ciągu ostatniego roku realizowali Państwo zakupy online? Dość często? No właśnie. Już niemal każdy szanujący się biznes prowadzi swoje usługi w Internecie. Dotyczy to również sklepów, które korzystają z coraz to bardziej rozbudowanych narzędzi e-commerce, rozszerzają woje usługi proponując produkty nie tylko lokalnym odbiorcom, ale też konsumentom z całego kraju. Sklepy internetowe Ostrołęka to świetne rozwiązanie zarówno dla dużych przedsiębiorstw, już posiadających odpowiednią renomę i stałych Klientów, ale również nowicjuszy, którzy chcą wprowadzić swoją ofertą do szerszego grona konsumentów. 

Projektowanie stron internetowych Ostrołęka

Nasza firma od lat zadowala Klientów przygotowując dla nich niepowtarzalne i modne strony internetowe, które stają się wizytówką ich firmy w Internecie. Co ważne, oprócz opisywanych wyżej prostych wizytówek i sklepów online, wykonujemy także zlecenia dotyczące portali ogłoszeniowych, portali informacyjnych oraz for dyskusyjnych. Oświadczamy, że wycena każdego ze zleceń jest darmowa. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe Ostrołęka – zamówienie

Kontakt jest kluczowym etapem nawiązania współpracy. Zależnie od potrzeb Klienta i rodzaju zlecenia, nawiązujemy współpracę online, za pośrednictwem rozmów telefonicznych i maili. Jeśli istnieje taka potrzeba możemy umówić się na spotkanie w celu ustalenia wszelkich szczegółów współpracy. To zrozumiałe, że mimo iż realizujemy większość zleceń online, są firmy, które lepiej czują się w bezpośrednim kontakcie. Dla wszystkich naszych Klientów ustalamy dogodne miejsce i termin i omawiamy sprawy przy filiżance dobrej kawy i miłej atmosferze.  

 

Poznanie oczekiwań to jeden z najważniejszych punktów procesu tworzenia strony internetowej. W tym momencie poznajemy wszystkie Państwa oczekiwania i wizje. Sami każdą z nich dokładnie analizujemy i czasami modyfikujemy, znając rynek i rozwiązania które się sprawdzają. Najważniejsze, by dojść do konsensusu, który doprowadzi do zawiązania współpracy. Jesteśmy elastyczni, więc zazwyczaj dochodzimy do porozumienia, które pozwala na rozpoczęcie prac.

 

Pierwsza propozycja cenowa pada już przy pierwszym spotkaniu. Jeśli Klient wie czego chce, jest zdecydowany i potrafi odpowiedzieć na wszelakie pytania, pozna cenę już na początku. Gorzej, jeśli jeszcze wiele elementów pozostaje do poprawy. Wtedy moment wyceny przedłuża się i może trwać nawet tygodnie. Uczulamy Klientów, że jeśli nie są pewni czego potrzebują, mogą w pełni zaufać naszym umiejętnością. Podanie branży i kilku funkcjonalności, dzięki doświadczeniu naszej kadry pozwala na dobranie najbardziej odpowiedniego rozwiązania dla konkretnej firmy.

 

Dostarczenie materiałów to istotna kwestia, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Specjalizujemy się także w opiece technicznej, copywritingu czyli przygotowywaniu tekstów na strony internetowe, a także pozycjonowaniu. Tym samym możemy podjąć się zadania przygotowania wszystkich tekstów i dobrania materiałów na Państwa stronę internetową. Wybór zawsze zależy od Państwa.

Proces tworzenia strony www trwa na ogół od kilku do kilkunastu dni roboczych. Związane jest to z poziomem skomplikowania projektu, ilości podstron, materiałów, zdjęć, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz wielu innych czynników. Niemniej szybkość wykonania strony zależy bardzo często od Zamawiającego, który przygotowując odpowiednie materiały jest w stałym kontakcie z naszą Agencją przyczynia się do przyśpieszenia tworzenia strony www.

 

Testowanie strony odbywa się zarówno przez nas oraz Klienta. Ważne jest, by strona działała na wszystkich popularnych przeglądarkach (IE 8.0 +, FF , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w zakresie prac zawarty był szablon responsywny (ang. RWD – Responsive Web Design), to sprawdzamy również poprawność wyświetlania na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Dodatkowo, Klient otrzymuje od nas link i dane do logowania się do Panelu Administratora, aby umożliwić mu zapoznanie się z funkcjami i modułami. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych niedociągnięć, przechodzimy do etapu wdrożenia strony.