STRONY INTERNETOWE Mińsk Mazowiecki

Projektowanie stron internetowych to naprawdę rozległy zakres. Możemy mówić tutaj zarówno o najprostszych firmowych wizytówkach, portalach informacyjnych jak i sklepach online. Niezależnie od poziomu złożoności i skomplikowania projektu, nasza firma podejmuje się wszelkich prac z zakresu realizacji stron www.

Coraz więcej firm decyduje się na przeniesienie do internetu, stąd popyt na usługi IT jest coraz większy. Dlatego dlaczego warto nam zaufać? Głównie dlatego, że już kilkunastu lat już w tym siedzimy i zrealizowaliśmy bardzo dużą ilość projektów i każdy Klient jest zadowolony z naszych usług. Zrealizowana przez nas strona internetowa będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować, a więc przyciągać nowych Klientów do Państwa firmy. 

Strony WWW Mińsk Mazowiecki

Twoja dotychczasowa strona internetowa jest już stara i źle wyświetla się na smatfonach? A może dopiero co zacząłeś rozkręcać swój biznes i myślisz jak wejść ze swoją ofertą do tak olbrzymiego Internetu? W obu przypadkach mamy na to genialne rozwiązanie! Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych profesjonalistów od lat realizuje zadania z projektowania i tworzenia stron internetowych dla Klientów z Mińska Mazowieckiego i całego województwa mazowieckiego. Bogate portfolio potwierdza tylko wysoką jakość oferowanych usług. A oto jakie usługi możemy dla Państwa zrealizować:

Tworzenie stron Mińsk Mazowiecki

Każda działalność, która chce zaistnieć w Internecie musi posiadać odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową. Szybkie, dobre działanie, czytelność i minimalistyczny design przyciąga wzrok Klientów. Samo to jednak nie wystarczy, bo treść na stronie www musi być odpowiednio zoptymalizowana. Prosta firmowa wizytówka, aby przyniosła poszukiwany efekt musi posiadać wszystkie niezbędne informacje na temat realizowanych usług lub sprzedawanych towarów, dobrze opisaną działalność firmy i oczywiście kontakt, dzięki któremu potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Ponadto dobrze, by na stronie był prowadzony blog. To wszystko związane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwoli bez większych problemów trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Pamiętajmy, ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

Sklepy online Mińsk Mazowiecki

Na to pytanie możecie Państwo odpowiedzieć sobie sami. Jak często w ciągu ostatniego czasu realizowali Państwo zakupy online? Często? No właśnie. Już niemal każda szanująca się firma przenosi swoje usługi do Internetu. Dotyczy to także sklepów, które wykorzystując coraz to bardziej rozbudowane narzędzia e-commerce, rozszerza swoją działalność pokazując swoje produkty nie tylko i wyłącznie lokalnym odbiorcom, ale tak naprawdę konsumentom na terenie całego kraju. Sklepy internetowe Mińsk Mazowiecki to świetna opcja zarówno dla dużych firm, już posiadających odpowiednią renomę i stałych Klientów, ale także małych działalności, które chcą wyjść ze swoją ofertą do szerszego społeczeństwa.

Projektowanie stron internetowych Mińsk Mazowiecki

Nasza firma od lat zadowala Klientów przygotowując dla nich niesamowite i zachwycające strony internetowe będące wizytówką ich firmy w Internecie. Co ważne, oprócz opisywanych już prostych wizytówek i sklepów online, realizujemy także zlecenia dotyczące portali ogłoszeniowych, for dyskusyjnych czy portali informacyjnych. Przypomnijmy, że wycena każdego ze zleceń jest zupełnie darmowa. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do kontaktu. Na pewno będziesz zadowolony jeśli się zgodzisz na nasze usługi.

Strony internetowe Mińsk mazowiecki – zamówienie

Kontakt jest pierwszym etapem nawiązania wspólnego działania. Zależnie od rodzaju zlecenia i potrzeb Klienta, albo nawiązujemy współpracę online, poprzez rozmowy telefoniczne albo mailowe, a jeśli jest taka potrzeba możemy umówić się na spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów współpracy. Rozumiem, że mimo iż realizujemy większość zleceń online, są firmy, które potrzebują się w spotkać i jest im tak łatwiej wszystko zrozumieć. Dla wszystkich tych ustalamy dogodne miejsce i termin i omawiamy sprawy przy filiżance dobrej kawy i w miłej atmosferze.

Poznanie oczekiwań to jeden z najważniejszych punktów procesu tworzenia strony internetowej. W tym momencie poznajemy wszystkie Państwa oczekiwania i wizje jakie macie na swoją stronę lub sklep. Osobiście każdą z nich dokładnie analizujemy i czasami zdarzy się, że zmodyfikujemy, znając rynek i rozwiązania które się sprawdzają. Najważniejsze, by dojść do harmonii, która doprowadzi do zawiązania owocnej współpracy. Jesteśmy wyrozumiali, tak więc zazwyczaj dochodzimy do porozumienia pozwalającego na rozpoczęcie prac.

Wstępna propozycja najczęściej pierwsza propozycja cenowa pada już przy pierwszym spotkaniu. Jeśli Klient jest zdecydowany i konkretny, wie czego chce i potrafi odpowiedzieć nawet na najbardziej szczegółowe pytania, pozna cenę już na początku. Gorzej, jeśli do doprecyzowania pozostanie wiele elementów. Wtedy moment wyceny może trwać nawet tygodnie, dlatego warto się też przygotować na spotkanie i mieć swoje propozycje. Uczulamy Klientów, że jeśli nie są pewni czego potrzebują, mogą w pełni zaufać nam. Podanie branży i kilku funkcjonalności, dzięki doświadczeniu naszej kadry pozwala na dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania dla konkretnej firmy.

Udostępnienie materiałów to bardzo ważna jak nie najważniejsza kwestia, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Jesteśmy najlepsi w opiece technicznej, copywritingu czyli przygotowywaniu tekstów na strony internetowe, jak i pozycjonowaniu. Tym samym możemy podjąć się zadania przygotowania wszystkich tekstów i dobrania materiałów na Państwa stronę internetową. Wybór zawsze należy do Państwa, lecz sądzimy, że nasze propozycje przypadną Wam do gustu.

Etap powstawania strony www trwa ogólnie od kilku do kilkunastu dni roboczych. Związane jest to z poziomem skomplikowania projektu, ilości podstron, materiałów, zdjęć, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz dużej ilości innych czynników. Jednak szybkość wykonania strony zależy bardzo często od Klienta, który przygotowując poprawne i wyczerpujące materiały oraz będąc w stałym kontakcie z naszą Agencją na pewno przyspieszy cały proces.

Testowanie strony odbywa się przez nas, ale także przez Klienta. Istotne jest, by strona działała na wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach takich jak (IE 8.0 + , FF , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w zakresie prac zawarty był szablon responsywny (ang. RWD – Responsive Web Design), to sprawdzamy także poprawność wyświetlania na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych, takich jak telefon komórkowy albo tablet. Dodatkowo, Klientowi dostarczamy link i dane do zalogowania się do Panelu Administratora, żeby zapoznać się z funkcjami i modułami oczywiście wytłumaczymy wszystko. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do etapu wdrożenia strony i postawieniu jej na serwerze.