STRONY INTERNETOWE Marki

Projektowanie stron internetowych to bardzo skomplikowany i czasochłonny proces. Możemy mówić tutaj zarówno o stronach będącymi firmowymi wizytówkami, portalach informacyjnych jak i sklepach online. Poziomu złożoności i skomplikowania projektu nie jest nam straszny, nasza firma podejmuje się wszelkich zadań z zakresu realizacji stron www.

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na przeniesienie swojej firmy do sieci, stąd popyt na usługi IT jest coraz większy. Zrealizowana przez nas strona internetowa będzie odpowiednio przygotowana pod kątem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować, a więc przyciągać potencjalnych Klientów do Państwa firmy.

Strony WWW Marki

Twoja firmowa strona nie przykuwa uwagi Klientów? A może dopiero zaczynasz rozkręcać swój biznes i chcesz wyjść ze swoją ofertą do szerszego grona odbiorców? W obu przypadkach mamy na to świetne rozwiązanie! Nasz zespół wspaniałych i doświadczonych profesjonalistów od lat realizuje usługi projektowania i tworzenia stron internetowych dla Klientów z Marków oraz całego województwa mazowieckiego. Bogate portfolio potwierdza tylko wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Oto co możemy Państwu zaproponować:

TWORZENIE STRON MARKI

Jeśli firma chce zaistnieć w Internecie musi posiadać odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową. Czytelność, minimalistyczny design i responsywność przyciąga Klientów. Jednak to nie jest w stu procentach wystarczające, bo treść na stronie www musi być odpowiednio dopasowana. Aby firmowa wizytówka przyniosła chciany efekt musi posiadać dobrze opisaną działalność firmy, wszystkie niezbędne informacje na temat realizowanych usług lub sprzedawanych towarów i najważniejsze: kontakt, dzięki któremu potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Ponadto dobrze, by na stronie był prowadzony blog. To wszystko związane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwoli docelowo trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Pamiętajmy, ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

SKLEPY ONLINE MARKI

Proszę aby teraz Państwo zastanowili się i zadali sobie proste pytanie: Jak często w ciągu ostatniego roku realizowali Państwo zakupy online? Często? No właśnie. Już niemal każdy dobry biznes przenosi swoje usługi do Internetu. Tyczy się to również sklepów, które wykorzystując coraz to bardziej rozbudowane narzędzia e-commerce, rozszerza swoją działalność proponując swoje produkty nie li tylko i wyłącznie lokalnym odbiorcom, ale tak naprawdę konsumentom z terenu całego kraju. Sklepy internetowe Warszawa to świetna opcja zarówno dla dużych graczy, już posiadających odpowiednią renomę i stałych Klientów, ale także nowicjuszy, którzy chcą wyjść ze swoją ofertą do Internetu.

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH MARKI

Nasza Agencja od lat zadowala Klientów wykonując dla nich nietuzinkowe i oryginalne strony internetowe, które stają się wizytówką ich firmy w Internecie. Co ważne, oprócz opisywanych już stron i sklepów online, realizujemy także zlecenia dotyczące portali ogłoszeniowych i informacyjnych oraz for dyskusyjnych. Przypomnijmy, że wycena każdego ze zleceń jest zupełnie darmowa. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe Marki – zamówienie

Pierwszym etapem nawiązania współpracy jest kontakt. Zależnie od rodzaju zlecenia i potrzeb Klienta nawiązujemy współpracę online, za pośrednictwem rozmów telefonicznych i maili, a jeśli istnieje taka potrzeba możemy umówić się na spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów współpracy. Rozumiem, że mimo iż realizujemy większość zleceń online, są Klienci, które lepiej czują się w bezpośrednim kontakcie. Dla wszystkich ustalamy dogodne miejsce i termin i omawiamy sprawy przy filiżance dobrej kawy i w przyjemnym otoczeniu.

Poznanie oczekiwań Klienta to jeden z najważniejszych punktów procesu tworzenia strony www. W tym momencie poznajemy wszystkie Państwa pomysły i wizje. Sami każdą z nich dokładnie analizujemy i czasami modyfikujemy, znając rynek i rozwiązania które się sprawdzają. Najważniejsze, by dojść do porozumienia, który doprowadzi do zawiązania współpracy. Jesteśmy elastyczni, tak więc zazwyczaj dochodzimy do porozumienia pozwalającego na rozpoczęcie prac nad idealną stroną.

Wstępna propozycja cenowa bardzo często pada już przy początkowym spotkaniu. Jeśli Klient jest konkretny i zdecydowany, wie czego chce i potrafi odpowiedzieć nawet na bardziej szczegółowe pytania, pozna cenę usługi już z początku. Gorzej, jeśli do doprecyzowania pozostanie wiele elementów. Wtedy moment wyceny może wydłużyć się nawet o tygodnie. Uczulamy Klientów, że jeśli nie są pewni czego potrzebują, mogą w pełni zaufać nam. Podanie branży i kilku funkcjonalności, dzięki doświadczeniu naszej kadry pozwala na dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania dla konkretnej firmy.

Ważną kwestią jest przekazanie przez Klienta istotnych materiałów, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Nasza firma specjalizuje się także w opiece technicznej, copywritingu to znaczy przygotowywaniu tekstów na strony internetowe, a także pozycjonowaniu. Tym samym możemy podjąć się zadania przygotowania wszystkich tekstów i dobrania materiałów na Państwa stronę internetową. Wybór zawsze należy do Państwa.

Etap tworzenia strony www trwa na ogół od kilku do kilkunastu dni roboczych. Związane jest to z poziomem skomplikowania projektu, ilości podstron, materiałów, zdjęć, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz bardzo wielu innych czynników. Niemniej szybkość wykonania strony zależy bardzo często od Zamawiającego, który przygotowując odpowiednie i wyczerpujące materiały oraz będąc w stałym kontakcie z naszą Agencją z pewnością przyspieszy cały proces.

Testowanie strony odbywa się zarówno przez nas, jak i przez Klienta. Istotne jest, by strona działała na wszystkich popularnych przeglądarkach (IE 8.0 + , FF , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w zakresie prac zawarty był szablon responsywny (ang. RWD – Responsive Web Design), to sprawdzamy także poprawność wyświetlania na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Dodatkowo, Klient otrzymuje link i dane do logowania się do Panelu Administratora, żeby zapoznać się z funkcjami i modułami. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do etapu wdrożenia strony.