STRONY INTERNETOWE Łódź

Projektowanie stron internetowych to o dziwo bardzo szeroki zakres. Można mówić tutaj zarówno o prostych firmowych wizytówkach, portalach informacyjnych jak i sklepach online. Niezależnie jednak od poziomu złożoności i skomplikowania projektu, nasza firma podejmuje się wszelkich zadań z zakresu realizacji stron www.

Coraz większa ilość biznesów przenoszonych jest do Internetu, stąd popyt na usługi IT jest coraz większy. Zrealizowana przez nas strona internetowa będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować, a więc przyciągać nowych Klientów do Państwa firmy. 

Strony WWW Łódź

Czy twoja obecna strona internetowa jest przestarzała i źle wyświetla się na smatfonach? A może dopiero co rozkręcasz swój nowy biznes i myślisz jak wyjść ze swoją ofertą do Internetu? W obu przypadkach mamy na to rozwiązanie! Zespół naszych doświadczonych profesjonalistów od lat realizuje usługi projektowania i tworzenia stron internetowych dla Klientów z Łodzi i całego województwa łódzkiego. Nasze bogate portfolio potwierdza tylko wysoką jakość oferowanych usług. Oto jakie usługi możemy dla Państwa zrealizować:

Tworzenie stron Łódź

Każda firma, która chce zaistnieć w Internecie powinna a nawet musi posiadać odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową, bez tego ani rusz. Responsywność, czytelność i minimalistyczny design przyciąga wzrok Klientów. Niestety samo to jednak nie wystarczy, bo treści na stronie www muszą być odpowiednio zoptymalizowane. Prosta firmowa wizytówka, aby przyniosła odpowiedni efekt musi posiadać wszystkie niezbędne informacje na temat realizowanych usług lub sprzedawanych towarów, dobrze opisaną działalność firmy i oczywiście kontakt, dzięki któremu potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Ponadto dobrze, by na stronie był prowadzony blog. To wszystko związane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwoli docelowo trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Pamiętajmy, ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

Sklepy online Łódź

Na to proste pytanie możecie Państwo odpowiedzieć sobie sami, bez większego problemu. Jak często w ciągu ostatniego czasu realizowali Państwo zakupy online? Często? No właśnie. Już niemal każdy szanujący się biznes przenosi swoje usługi do Internetu. Dotyczy to także sklepów, które wykorzystując bardzo dobrze rozbudowane narzędzia e-commerce, rozszerza swoją działalność proponując swoje produkty nie tylko i wyłącznie lokalnym odbiorcom, ale tak naprawdę konsumentom z terenu całego kraju. Sklepy internetowe Łódź to świetna opcja zarówno dla dużych graczy, już posiadających odpowiednią renomę i stałych Klientów, ale także nowicjuszy, którzy chcą wyjść ze swoją ofertą do szerszego społeczeństwa.

Projektowanie stron internetowych Łódź

Nasza firma od lat zadowala Klientów przygotowując dla nich niezwykłe, niesamowite i oryginalne strony internetowe będące wizytówką ich firmy w Internecie. Co ważne, oprócz opisywanych już prostych wizytówek i sklepów online, realizujemy także zlecenia dotyczące portali ogłoszeniowych, portali informacyjnych czy for dyskusyjnych. Przypomnijmy, że wycena każdego ze zleceń jest zupełnie darmowa. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe Łódź – zamówienie

Kontakt to pierwszy etap nawiązania naszej współpracy. Zależnie od rodzaju zlecenia i potrzeb Klienta, współpracę nawiązujemy online, za pośrednictwem rozmów telefonicznych i maili, jednak jeśli istnieje taka potrzeba możemy umówić się na spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów współpracy. Rozumiemy, że mimo iż realizujemy większość zleceń online, są firmy, które lepiej czują się w bezpośrednim kontakcie z nami. Dla wszystkich tych ustalamy dogodne miejsce i termin i omawiamy sprawy przy filiżance dobrej kawy i miłej atmosferze.

Poznanie oczekiwań to jeden z najważniejszych punktów procesu tworzenia strony internetowej. W tym momencie poznamy wszystkie Państwa oczekiwania i wizje na Państwa stronę lub sklep internetowy. Sami każdą z nich dokładnie przeanalizujemy i czasami zmodyfikujemy, znając rynek i rozwiązania które się sprawdzają. Najważniejsze, by dojść do porozumienia, które doprowadzi do zawiązania współpracy. Jesteśmy elastyczni, tak więc zazwyczaj dochodzimy do porozumienia pozwalającego na rozpoczęcie prac.

Wstępna propozycja Bardzo często pierwsza propozycja cenowa pada już przy spotkaniu. Jeśli Klient jest zdecydowany i konkretny, wie czego chce i potrafi odpowiedzieć nawet na bardziej szczegółowe pytania, pozna cenę już na początku. Gorzej, jeśli do doprecyzowania pozostanie wiele elementów. Wtedy moment wyceny może trwać nawet tygodnie. Uczulamy Klientów, że jeśli nie są pewni czego potrzebują, mogą w pełni zaufać nam. Podanie branży i kilku funkcjonalności, dzięki doświadczeniu naszej kadry pozwala na dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania dla konkretnej firmy.

Dostarczenie materiałów to bardzo ważna kwestia, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Nasza firma specjalizuje się także w opiece technicznej, copywritingu czyli przygotowywaniu tekstów na strony internetowe, a także pozycjonowaniu. Tym samym możemy podjąć się zadania przygotowania wszystkich tekstów i dobrania materiałów na Państwa stronę internetową. Wybór zawsze należy do Państwa.

Etap tworzenia strony www trwa ogólnie od kilku do kilkunastu dni roboczych. Związane jest to z poziomem skomplikowania projektu, ilości podstron, materiałów, zdjęć, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz bardzo wielu innych czynników. Niemniej szybkość wykonania strony zależy bardzo często od Zamawiającego, który przygotowując poprawne i wyczerpujące materiały oraz będąc w stałym kontakcie z naszą Agencją z pewnością przyspieszy cały proces.

Testowanie strony odbywa się zarówno przez nas, jak i przez Klienta. Istotne jest, by strona działała na wszystkich popularnych przeglądarkach (IE 8.0 + , FF , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w zakresie prac zawarty był szablon responsywny (ang. RWD – Responsive Web Design), to sprawdzamy także poprawność wyświetlania na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Dodatkowo, Klient otrzymuje link i dane do logowania się do Panelu Administratora, żeby zapoznać się z funkcjami i modułami. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do etapu wdrożenia strony.