STRONY INTERNETOWE Legionowo

Projektowanie stron internetowych to nie wydaje się być rozległy temat a okazuje się być o bardzo szerokim zakresie. Możemy mówić tutaj zarówno o prostych firmowych wizytówkach, portalach informacyjnych jak i sklepach online. Niezależnie od poziomu złożoności i skomplikowania projektu, nasza firma podejmuje się wszelkich zadań z zakresu realizacji stron www.

Coraz większa ilość działalności przenoszonych jest do Internetu, stąd popyt na usługi IT jest coraz większy i większy. Zrealizowana przez nas strona internetowa będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować, a więc przyciągać nowych Klientów do Państwa firmy a tym samym będą większe dochody. 

Strony WWW Legionowo

Twoja dotychczasowa strona internetowa jest już stara i źle albo wcale nie wyświetla się na smatfonach? A może dopiero co rozpocząłeś swoje przedsięwzięcie i myślisz jak wyjść ze swoją ofertą do Internetu? W obu przypadkach mamy na to wspaniałe rozwiązanie! Nasz wykwalifikowany, doświadczony i profesjonalny zespół już od lat realizuje usługi projektowania i tworzenia stron internetowych dla Klientów z Legionowa i całego województwa mazowieckiego. Bogate portfolio potwierdza tylko wysoką jakość oferowanych usług. Oto jakie usługi możemy dla Państwa zrealizować:

Tworzenie stron Legionowo

Każda szanująca się firma, która chce zaistnieć w Internecie musi posiadać odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową, a my się tym zajmiemy. Responsywność, czytelność i minimalistyczny design przyciąga wzrok Klientów, wiemy to z kliku letniego doświadczenia. Samo to jednak nie wystarczy, bo treść na stronie www musi być odpowiednio zoptymalizowana, nasi coppywriterzy potrafią napisać dobre teksty. Prosta firmowa wizytówka, aby przyniosła odpowiedni efekt musi posiadać wszystkie niezbędne informacje na temat realizowanych usług lub sprzedawanych towarów, dobrze opisaną działalność firmy i oczywiście kontakt, dzięki któremu potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Ponadto dobrze, by na stronie był prowadzony blog. To wszystko związane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwoli docelowo trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Warto pamiętać o tym, że, ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

Sklepy online Legionowo

Na to pytanie można odpowiedzieć sobie samemu. Jak często w ciągu ostatniego roku realizowali Państwo zakupy przez sklepy internetowe? Często a może bardzo często? No właśnie. Już niemal każdy szanujący się biznes przenosi swoje usługi do Internetu. Taki zabieg potrafi przynieść widowiskowe dochody. Dotyczy to także sklepów, które wykorzystując coraz to bardziej rozbudowane narzędzia e-commerce, rozszerza swoją działalność proponując swoje produkty nie tylko i wyłącznie odbiorcom z ich okolic, ale tak naprawdę konsumentom z terenu całego kraju, a czasami nawet i z całego świata. Sklepy internetowe Legionowo to świetna opcja zarówno dla dużych graczy, już posiadających odpowiednią renomę i stałych Klientów, ale także nowicjuszy, którzy chcą wyjść ze swoją ofertą do szerszego społeczeństwa.

Projektowanie stron internetowych Legionowo

Nasza firma od wielu lat zadowala Klientów przygotowując dla nich cudowne i zjawiskowe strony internetowe będące wizytówką ich firmy w Internecie. Co ważniejsze, oprócz opisywanych już prostych wizytówek i sklepów online, realizujemy także zlecenia dotyczące for dyskusyjnych, portali ogłoszeniowych czy portali informacyjnych. Przypomnijmy, że wycena każdego ze zleceń jest zupełnie darmowa. Jeśli chcą Państwo się dowiedzieć ile może kosztować Państwa strona internetowa lub sklep zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe Legionowo – zamówienie

Kontakt jest pierwszym etapem nawiązania owocnej współpracy. Zależnie od rodzaju zlecenia i potrzeb Klienta, albo nawiązujemy współpracę online, za pośrednictwem rozmów telefonicznych i maili, a jeśli istnieje taka potrzeba albo prośba możemy umówić się na spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów współpracy. Rozumiemy, że mimo iż realizujemy większość zleceń online, są firmy, które lepiej czują się kiedy można się spotkać twarzą w twarz. Dla wszystkich tych ustalamy dogodne miejsce i termin i omawiamy sprawy przy filiżance dobrej kawy.

Poznanie oczekiwań to jeden z najważniejszych punktów procesu tworzenia strony internetowej. W tym momencie poznajemy wszystkie Państwa oczekiwania i wizje. Sami każdą z nich dokładnie analizujemy i czasami wplatamy coś od siebie, dlatego, że znamy rynek i rozwiązania które się sprawdzają. Najważniejsze, by dojść do porozumienia, który doprowadzi do zawiązania wspólnej współpracy. Jesteśmy elastyczni, tak więc zazwyczaj dochodzi do połączenia sił pozwalającego na rozpoczęcie prac.

Wstępna propozycja bardzo często pierwsza propozycja cenowa pada już przy spotkaniu lub rozmowie. Jeśli Klient jest zdecydowany i konkretny, wie czego chce i potrafi odpowiedzieć nawet na bardziej szczegółowe pytania, pozna cenę już na samiutkim początku. Gorzej, jeśli do doprecyzowania zostanie więcej elementów. Wtedy moment wyceny może trwać nawet tygodnie. Uczulamy Kontrahentów, że jeśli nie są pewni czego potrzebują, mogą w pełni zaufać naszej wykwalifikowanej kadrze. Podanie branży i kilku funkcjonalności, dzięki doświadczeniu naszej kadry pozwala na dobranie najlepszego z możliwych rozwiązań dla konkretnej firmy.

Dostarczenie materiałów to bardzo ważna kwestia, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Nasza firma specjalizuje się także w opiece technicznej jak i copywritingu czyli przygotowywaniu tekstów na strony internetowe lub napisania artykułu, ale także pozycjonowaniu twojej strony. Tym samym możemy podjąć się zadania przygotowania wszystkich tekstów i dobrania materiałów na Państwa stronę internetową. Wybór zawsze należy do Klienta.

Etap tworzenia strony www trwa ogólnie od kilku do kilkunastu dni roboczych. Związane z tym jest poziom skomplikowania projektu, ilości podstron, materiałów, zdjęć, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz ogromu innych czynników. Niemniej szybkość wykonania strony zależy bardzo często od Zamawiającego. Jeśli przygotuje poprawne i wyczerpujące materiały oraz będzie w stałym kontakcie z naszą Agencją z pewnością przyspieszy cały proces.

Testowanie strony odbywa się zarówno przez nas, jak i przez Ciebie, Klienta. Istotne jest, by strona działała na wszystkich popularnych przeglądarkach tak samo (IE 8.0 + , FF , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w zakresie prac zawarty był szablon responsywny (ang. RWD – Responsive Web Design), to sprawdzamy także poprawność wyświetlania na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych typu telefon komórkowy albo tablet. Dodatkowo, Klient otrzymuje link i dane do zalogowania się do Panelu Administratora, żeby zapoznać się z funkcjami i modułami, jeśli będzie taka potrzeba wszystko wyjaśnimy. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do etapu wdrożenia strony.