STRONY INTERNETOWE Grodzisk Mazowiecki

Tworzenie stron www to bardzo szerokie pojęcie. Możemy mówić tutaj zarówno o prostych firmowych wizytówkach, portalach informacyjnych jak i sklepach online. Niezależnie od poziomu skomplikowania i złożoności projektu, nasza firma podejmuje się wszelkich zadań z zakresu realizacji stron internetowych.

Coraz większa ilość biznesów przenosi swoje usługi i produkty do Internetu, stąd popyt na usługi IT jest coraz większy. Zrealizowana przez nas strona internetowa będzie zoptymalizowana pod względem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować czyli przyciągać nowych Klientów do Państwa firmy.

Strony WWW Grodzisk Mazowiecki

Twoja dotychczasowa strona internetowa źle wyświetla się na smatfonach lub jest przestarzała? A może dopiero co rozpocząłeś swój biznes i myślisz jak wyjść ze swoją ofertą do Internetu? W obu przypadkach mamy na to doskonałe rozwiązanie! Zespół naszych doświadczonych i niezastąpionych profesjonalistów od lat realizuje usługi projektowania i tworzenia stron www dla Klientów z Grodziska Mazowieckiego i całego województwa mazowieckiego. Bogate portfolio potwierdza tylko wysoką jakość oferowanych przez naszą Agencję usług. Oto jakie świadczenia możemy dla Państwa wykonać:

TWORZENIE STRON GRODZISK MAZOWIECKI

Każda firma, która chce przyciągnąć do siebie potencjalnych klientów musi posiadać odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową. Urokliwość, czytelność i minimalistyczny styl przyciąga wzrok Klientów. Samo to jednak nie wystarczy, bo treść na stronie www musi być kompletna i dobrze przygotowana. Prosta firmowa wizytówka, aby przyniosła odpowiedni efekt musi posiadać wszystkie niezbędne informacje na temat realizowanych usług lub sprzedawanych towarów, dobrze opisaną działalność firmy i oczywiście kontakt, dzięki któremu potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Dobrym pomysłem jest aby na stronie prowadzony był blog. To wszystko związane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwoli docelowo trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Pamiętajmy, ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, co powoduje, że amerykański gigant niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

SKLEPY ONLINE GRODZISK MAZOWIECKI

Kto w tych czasach nie robi zakupów prze Internetu ?Na to pytanie możecie Państwo odpowiedzieć sobie sami. Często? No właśnie. Już niemal prawie każdy szanujący się biznes przenosi swoje usługi do Internetu. Dotyczy to także sklepów, które wykorzystując coraz to bardziej rozbudowane narzędzia e-commerce, rozszerza swoją działalność proponując swoje produkty nie tylko lokalnym odbiorcom, ale również konsumentom z terenu całego kraju. Sklepy internetowe Grodzisk Mazowiecki to świetna opcja zarówno dla dużych firm, posiadających już odpowiednią renomę i stałych Klientów, ale także nowicjuszy, którzy chcą wyjść ze swoją ofertą do szerszego grona konsumentów.

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH GRODZISK MAZOWIECKI

Nasza firma od lat zadowala Klientów przygotowując dla nich niepowtarzalne i niecodzienne strony internetowe będące wizytówką ich firmy w Internecie. Oprócz opisywanych już prostych wizytówek i sklepów online, realizujemy także zlecenia dotyczące portali ogłoszeniowych i informacyjnych oraz for dyskusyjnych. Przypomnijmy, że wycena każdego ze zleceń jest zupełnie darmowa. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Strony internetowe Grodzisk Mazowiecki – zamówienie

Kontakt jest kluczowym etapem nawiązania współpracy. Zależnie od rodzaju zlecenia i oczekiwań Klienta nawiązujemy współpracę online, za pośrednictwem rozmów telefonicznych i maili, a jeśli istnieje taka potrzeba możemy umówić się na spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów współpracy. To zrozumiałe, że mimo iż realizujemy większość zleceń online, są firmy, które lepiej czują się w bezpośrednim kontakcie. Dla wszystkich takich Klientów ustalamy dogodne miejsce i termin i omawiamy sprawy przy filiżance świeżej kawy.

Poznanie oczekiwań to jeden z najważniejszych punktów procesu realizacji usługi. W tym momencie poznajemy wszystkie Państwa pomysły i wizje. Sami każdą z nich dokładnie analizujemy i czasem modyfikujemy, ponieważ znamy rynek i rozwiązania, które się sprawdzają. Najważniejsze dla nas jest to, by dojść do konsensusu, który doprowadzi do nawiązania współpracy. Jesteśmy elastyczni, tak więc zazwyczaj szybko dochodzimy do porozumienia pozwalającego na rozpoczęcie prac.

Często pierwsza propozycja cenowa pada już przy spotkaniu. Jeśli Klient wie czego chce, jest konkretny i zdecydowany pozna cenę już na początku. Natomiast jeśli do doprecyzowania zostanie jeszcze wiele elementów. Wtedy moment wyceny może trwać nawet tygodnie. Uczulamy Klientów, że jeśli nie są pewni czego potrzebują, mogą w pełni zaufać nam. Podanie branży i kilku funkcjonalności, dzięki doświadczeniu naszej kadry pozwala na dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania dla danej firmy.

Dostarczenie materiałów to bardzo ważna kwestia, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Nasza firma specjalizuje się także w opiece technicznej i przygotowywaniu tekstów na strony internetowe, a także pozycjonowaniu. Tym samym możemy podjąć się zadania przygotowania wszystkich tekstów i dobrania materiałów na Państwa stronę internetową. Wybór zawsze zależy od Państwa.

Etap tworzenia strony www trwa ogólnie od kilku do kilkunastu dni roboczych. Związane jest to rodzajem skomplikowania projektu, ilości podstron, materiałów, zdjęć, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz bardzo wielu innych elementów. Niemniej szybkość wykonania strony zależy bardzo często od Zamawiającego, który przygotowując odpowiednie i wyczerpujące materiały oraz będąc w stałym kontakcie z naszą Agencją z pewnością przyspieszy cały proces.

Testowanie strony odbywa się zarówno przez nas, jak i przez Klienta. Istotne jest, by strona działała na wszystkich popularnych przeglądarkach (IE 8.0 + , FF , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w zakresie prac zawarty był szablon responsywny (ang. RWD – Responsive Web Design), to sprawdzamy także poprawność wyświetlania na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Dodatkowo, Klient otrzymuje link i dane do logowania się do Panelu Administratora, żeby zapoznać się z funkcjami i modułami. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do etapu wdrożenia strony.