STRONY INTERNETOWE Ciechanów

Tworzenie stron internetowych to bardzo szerokie pojęcie. Mówimy tutaj zarówno o prostych portalach informacyjnych, firmowych wizytówkach oraz sklepach online. Niezależnie od poziomu złożoności i skomplikowania projektu, nasza firma podejmuje się wszelkich zadań z zakresu realizacji stron www.

Coraz większa ilość biznesów przenosi się do Internetu, stąd popyt na usługi IT zwiększa się. Wykonana przez nas strona internetowa będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek Google i docelowo ma konwertować, a więc werbować nowych Klientów do Państwa firmy.

Strony WWW Ciechanów

Twoja dotychczasowa strona internetowa źle się wyświetla na smatfonach? Jest przestarzała ?A może właśnie zaczynasz rozkręcać swój biznes i myślisz jak wyjść ze swoją ofertą do Internetu? W obu przypadkach mamy na to świetne rozwiązanie! Posiadamy zespół doświadczonych profesjonalistów i od lat realizujemy usługi projektowania i tworzenia stron internetowych dla Klientów z Ciechanowa i całego województwa mazowieckiego. Bogate portfolio potwierdza, że wszystkie zlecania i usługi wykonujemy w stu procentach . Oto jakie usługi możemy dla Państwa zrealizować:

TWORZENIE STRON CIECHANÓW

Każda dobra firma, która chce zaistnieć w Internecie musi posiadać dobrze zoptymalizowaną stronę internetową. Minimalistyczny design, responsywność i czytelność przyciąga wzrok potencjalnych Klientów. Samo to jednak nie wystarczy, bo treść na stronie www musi być odpowiednio dobrana. Aby firmowa wizytówka przyniosła odpowiedni efekt musi posiadać wszystkie niezbędne informacje na temat realizowanych usług lub sprzedawanych towarów firmy. Ważne jest aby dobrze opisać działalność firmy i oczywiście podać kontakt do firmy, dzięki któremu potencjalni Klienci będą mogli się z Państwem skontaktować. Ważne też aby na stronie był prowadzony blog. To wszystko związane jest z zabiegami SEO i pozycjonowaniem, które pozwoli docelowo trafić na Państwa stronę z wyników wyszukiwania Google. Ruch z wyszukiwarek to ponad 80% całego ruchu w Internecie, powoduje to, że amerykański gigant niejako przez swoje algorytmy reguluje każdy sieciowy biznes.

SKLEPY ONLINE CIECHANÓW

No tak. Jesteśmy ciekaw jak często w ciągu ostatniego roku realizowali Państwo zakupy online? Często? No właśnie. Już prawie każdy szanujący się przedsiębiorca przenosi swoje usługi na rynek Internetowy. Dotyczy to także sklepów, które korzystają z coraz to bardziej rozbudowanych narzędzi e-commerce, rozszerzają swoją działalność proponując swoje produkty nie tylko lokalnym odbiorcom, ale tak naprawdę konsumentom z terenu całego kraju. Sklepy online Ciechanów to świetna opcja zarówno dla dużych graczy, posiadających już odpowiednią renomę i stałych odbiorców, ale także nowicjuszy, którzy chcą wyjść ze swoją ofertą do społeczeństwa.

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH CIECHANÓW

Nasza Agencja od lat zadowala swoich Klientów wykonując dla nich świetne i oryginalne strony internetowe będące wizytówką ich firmy w Internecie. Co ważne, oprócz opisywanych już stron i sklepów online, realizujemy także zlecenia dotyczące portali ogłoszeniowych i informacyjnych czy for dyskusyjnych. Przypomnijmy, że wycena każdego ze zleceń jest zupełnie darmowa. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile może kosztować Państwa strona internetowa, zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe Ciechanów – zamówienie

Kontakt między Klientem a Agencją jest pierwszym etapem nawiązania współpracy. Zależnie od rodzaju zlecenia i potrzeb Klienta, nawiązujemy współpracę w wielu formach. Przede wszystkim w formie online, za pośrednictwem rozmów telefonicznych i maili, a jeśli istnieje taka potrzeba możemy umówić się na spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów współpracy. Rozumiem, że mimo iż realizujemy większość zleceń online, są firmy, które lepiej czują się w bezpośrednim kontakcie. To zrozumiałe. Dla wszystkich tych ustalamy dogodne miejsce i termin i omawiamy sprawy przy filiżance dobrej kawy.

Poznanie oczekiwań Klienta to jeden z najważniejszych punktów procesu tworzenia strony www. W tym momencie poznajemy wszystkie Państwa wizje, wymagania a także pomysły. Sami każdy z nich dokładnie analizujemy i czasami ulepszamy, znając rynek i rozwiązania które wpływają na korzyść firmy. Najważniejsze, by dojść do konsensusu, który doprowadzi do zawiązania współpracy. Jesteśmy elastyczni, więc zazwyczaj dochodzimy do porozumienia pozwalającego na rozpoczęcie prac.

Pierwsza wycena pada już przy spotkaniu. Jeśli Klient jest zdecydowany i konkretny, wie czego oczekuje i potrafi odpowiedzieć nawet na bardziej szczegółowe pytania, pozna cenę już na początku. Gorzej, jeśli do doprecyzowania zostanie wiele elementów. Wtedy moment wyceny może wydłużyć się nawet tygodnie. Uczulamy Klientów, że jeśli nie są pewni czego potrzebują, mogą w pełni zaufać nam. Podanie branży i kilku funkcjonalności, dzięki doświadczeniu naszej kadry pozwala na dobranie najbardziej korzystnego rozwiązania dla konkretnej firmy.

Dostarczenie stosownych i odpowiednich materiałów to bardzo ważna kwestia, o ile Klient nie realizuje usługi kompleksowej. Nasza firma specjalizuje się również w opiece technicznej, copywritingu czyli przygotowywaniu tekstów na strony internetowe, a także pozycjonowaniu. Tym samym możemy podjąć się przygotowania wszystkich tekstów i dobrania materiałów na Państwa stronę internetową. To od Państwa należy wybór.

Proces tworzenia strony www trwa na ogół od kilku do kilkunastu dni roboczych. Związane jest to z poziomem skomplikowania projektu, ilości podstron, materiałów, zdjęć, dobranej metody (HTML/CSS lub CMS) oraz wielu innych czynników. Nie inaczej szybkość wykonania strony zależy przeważnie Zamawiającego, który przygotowując poprawne i wyczerpujące materiały oraz będąc w stałym kontakcie z naszą Agencją z pewnością przyspieszy proces tworzenia strony.

Przygotowaną stronę testuje Klient oraz wykonawca. Istotną sprawą jest, by strona działała na wszystkich popularnych przeglądarkach (IE 8.0 + , FF , Chrome, Opera, Safari). Jeśli w domenie prac zawarty był szablon responsywny (ang. RWD – Responsive Web Design), to sprawdzamy także poprawność wyświetlania strony na poszczególnych rozmiarach wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Dodatkowo, Klient otrzymuje link i dane do logowania się do Panelu Administratora, aby mógł zapoznać się z funkcjami i modułami. Po wyeliminowaniu wszystkich napotkanych błędów i niedociągnięć, przechodzimy do etapu wdrożenia strony.